اخبار جدید

::

:: یادداشت هواداری: در حق منصوریان کاری نکنیم که بعدها پشیمان شویم

یادداشت هواداری- محمود فخرالحاج از قم- یاد گرفتیم که در زمان عصبانیت چیزی نگوییم و اظهارنظری نکنیم. بخصوص اینکه ما هواداراستقلال هستیم .حق داریم گله کنیم و حق داریم که اعتراض داشته باشیم اما حق نداریم که کسی را بکوبیم و زمین بزنیم .

یاد گرفتیم که ما هوادار لحظه های سخت هستیم .هوادار زمان دشواری ! وگرنه در زمان خوشی ها و بردها و قهرمانی ها هوادار تیم بودن که هنر نیست . هرچند که قبول داریم که فصل های زیادی شده است که تنها کارمان شده گله گذاری و اعتراض ها و عدم نتیجه گیری ها و از این جور اتفاقات ! قبول داریم که استقلال چند فصلی است که نتوانسته به معنای واقعی هوادارانش را راضی کند و موجبات خوشحالی و افتخارشان را فراهم کند .

قبول داریم که استقلال لااقل برای این چندسال اخیر خیلی به هوادارانش مدیون است. همین هوادارانی که در سرما حاضرند برای تماشای بازی تیم محبوبشان به ورزشگاه بیایند . همین هوادارانی که با اینکه تیم شان در دقایق پایانی بازی برده را با تساوی یا شکست تغییر می دهد باز حاضر نیستند که نه سرمربی و نه بازیکنان تیم محوبشان را بکوبند و زمین بزنند .

آری ما یاد گرفتیم که در عصبانیت تا جایی که ممکن است حرفی نزنیم که بعدها باعث پشیمانی مان شود . فقط می توانیم گله کنیم و اعتراض های دلسوزانه ای که شاید روزی روزگاری ترتیب اثر داده شوند .


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار