اخبار جدید

::

:: یادداشت هواداری: برای حمایت از منصوریان، ما رفیق یک روزه نیستیم

یادداشت هواداری- محمد قشنی- ضمن تبریک به تمام استقلالى هاى عزیز براى انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربى تیم استقلال تهران و تشکر از زحمات کادر فنى سابق ذکر چند نکته را در این خصوص ضرورى میدانم:

علیرضا منصوریان از اصیل ترین و محبوب ترین و با اخلاق ترین بازیکن هاى تاریخ باشگاه استقلال هست و به امید خدا با موفقیت و ثبات احتمالى ایشان در نیکمت استقلال روزهاى خوبى را در آینده تیم خواهیم دید.

لذا به دلیل محبوبیت و استقلالى الاصل بودن ایشان و اینکه در هر باشگاه افراد کمى با این ویژگى ها وجود دارد باید قدر امثال علیرضا منصوریان که شک نداریم فارغ از مسائل علمى فوتبال دلسوز هواداران و تیم هستند را بدانیم و اجازه ندهیم ظلم هایى که با حاشیه سازى در حق سایر بازیکنان و مربى هاى استقلال شد براى این عزیز هم پیش بیاید.

لازم به ذکر است رقیبان و بدخواهان استقلال از این مهم با خبر هستند و در نتیجه با جنجال سازى و تفرقه افکنى سعى در تخریب سیستم فکرى شما هواداران دارند تا استقلال مانند سایر تیم هاى ایران بى ثبات در کادر فنى باشد و این فرصت طلایى را هرچه سریعتر از دست بدهد.

خواهشى که از دوستان و هواداران آبى دل دارم این است که در صورت ارائه بازى هاى نه چندان مطلوب اول فصل که به علت نام بزرگ استقلال و عدم تجربه علیرضا منصوریان براى مربیگرى تیم هایى با این میزان هوادار امکان وقوع دارد آرامش و ثبات و اطمینان خود به کادر فنى را از دست ندهند و حمایت ١٠٠٪‏ خود از فرزند استقلال را دریغ نکنند تا با از دست ندادن این فرصت طلایى استقلال مانند سایر تیم هاى بزرگ به ثبات نسبى در کادر فنى خود برسد.

امروز وظیفه شما هواداران از همیشه پررنگ تر است شما که باید در مقابل دوربین ها و قلم به دست ها و سایر رسانه ها که متاسفانه که کمر به نابودى تیم شما بسته اند محکم تر از همیشه باییستید و تحت تاثیر شایعات بدخواهان قرار نگیرید.

علیرضا منصوریان فرزند استقلال ما به تو قول می دهیم که رفیق یک روزه نیستیم و در راستاى هرچه بزرگ تر شدن نام استقلال تا بُن دندان مسلح از تو حمایت کنیم.

محمد قشنی میگه:

ممنونم از شما هرچند که این یدداشت متعلق به برادرم مهدی بود …
ولی مهم تعصب و کلام آبی ش هست ، دعوتش به اتحاد و حمایت از داش علی ست …
به امید روز های طلایی استقلال محبوبمون


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار