اخبار جدید

::

:: چهره های معروف دنیا و هواداری از بارسلونا و رئال مادرید

به گزارش آوای استقلال و به نقل از سایت فوتبالی – برای فوتبال دوستان در سراسر دنیا می تواند جالب باشد تا بدانند که سلبریتی های معروف دنیا طرفداران کدام یکی از تیمهای پرهوادار دنیا هستند که در ادامه به تعدادی از چهره های مطرح دنیای هنر و موسیقی اشاره خواهیم کرد

سلبریتی هایی که در ال کلاسیکو طرفدار رئال مادرید هستند

افراد معروف و سرشناس فراوانی هستند که در سالهای اخیر درمورد تیمهای محبوب فوتبالی شان اظهارنظر کرده اند و صادقانه گفته اند که طرفدار کدام تیم هستند. بسیاری از این سلبریتی ها حتی با پیراهن تیم های محبوبشان عکسهایی را به یادگار گرفته اند.

حالا و بعد از دیدار حساس و تماشایی ال کلاسیکو شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که سلبریتی ها و چهره های سرشناس دنیای سینما، مد و ورزش، طرفدار کدام تیم بوده اند. در این گزارش قصد داریم تا سلبریتی های طرفدار رئال مادرید را به شما معرفی کنیم:

۱- آمایا سالامانکا: این خانم بازیگر معروف اسپانیایی از جمله طرفداران سرسخت باشگاه رئال مادرید است که عکسهای متعددی با پیراهن کهکشانی ها دارد

۲-ادورنه: ادورنه، خواننده سرشناس اسپانیایی و نامزد داوید دخئا، هوادار دو آتشه باشگاه رئال مادرید است . این درحالی است که نامزد او سالها پیش در اتلتیکومادرید بازی می کرد؛ اما به رغم این، او از همان زمان طرفدار رئال بوده و همچنان به تیم محبوبش وفادار است

۳- آلخاندرو سانز: این خواننده معروف و پرآوازه اسپانیایی هم در بین طرفداران باشگاه مادریدی است و یکی از سلبریتی هایی است که یکشنبه تیم لوپتگی را تشویق کرد

۴-خولیو ایگلسیاس: پدر انریکه ایگلسیاس و خواننده مطرح اسپانیایی هم از جمله طرفداران سرسخت تیم مادریدی است که عکسهای فراوانی از او با پیراهن تیم مادریدی یافت می شود.

۵-فرناندو آلونسو: راننده سرشناس اسپانیایی مسابقات فرمولا وان، یکی از قهرمانان مسابقات اتومبیلرانی است که عشقش به باشگاه مادریدی را پنهان نکرده است.

۶-آرنولد شوارزنگر: قهرمان پرآوازه آمریکایی اگرچه بارها با بازیکنان بارسلونا دیدار کرده و عکسهایی را با آنها به یادگار گرفته ولی قبلش به رنگ سفید است و به عشق رئال مادرید می تپد.

۷-اوسائین بولت: قهرمان بی نظیر دوومیدانی جامائیکا که مدالهای فراوانی را در ادوار بازیهای المپیک مال خود کرده، شیفته باشگاه رئال مادرید است و بازی های این تیم را دنبال می کند.

۸-جنیفر لوپز: خواننده مطرح اهل آمریکای لاتین هم در جریان یکی از سفرهای کاروان رئال به قاره آمریکا، با بازیکنان این تیم دیدار کرد و عکسهایی را با آنها به یادگار گرفت و بدین ترتیب حمایتش را از تیم مادریدی ابراز کرد.

۹-راسل کرو: بازیگر معروف اهل نیوزیلند یکی از هواداران دو آتشه رئال مادرید است و در بازی ال کلاسیکو نیز طرفدار شاگردان لوپتگی خواهد بود.

۱۰-سیلوستر استالونه: بازیگر کهنه کار و معروف آمریکایی هم یکی دیگر از سلبریتی هایی است که در بازی یکشنبه شب با پیراهن رئال به تماشای بازی ال کلاسیکو خواهد نشست.

۱۱-رافا نادال: تنیسور صاحب نام اسپانیایی هم یکی از افرادی است که هرگز عشقش را به باشگاه مادریدی پنهان نکرده و طرفدار پروپاقرص این تیم است.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار