اخبار جدید

::

:: ورزشگاه تختی میزبان بازی استقلال و سایپا

به گزارش آوای استقلال – به نقل از فارس : مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: دیدار ما با استقلال در هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

رضا درویش  در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: تیم مرتب در حال تمرین است اما مهم‌ترین مشکل ما مصدومیت بازیکنان است. بازیکنان ما به بازی روی چمن مصنوعی عادت ندارند و در بازی با نساجی چند بازیکن ما مصدوم شدند. روزبه شاه‌علیدوست، ناصری، علیاری و… دچار مصدومیت شدند. کادر پزشکی ما در تلاش است که این بازیکنان را به دیدار با استقلال برساند.

وی در مورد اینکه سایپا در کدام ورزشگاه میزبان استقلال خواهد بود، اظهار داشت: این بازی در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود و من با مدیریت این باشگاه هم صحبت کردم و مشکلی برای برگزاری این مسابقه در ورزشگاه تختی وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت انتقال الهیار صیاد منش به استقلال گفت: در این زمینه مشکلی وجود ندارد و من با فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال هم صحبت کردم و مقرر شد دو باشگاه به توافق برسند و هرچه واحد حقوقی دو باشگاه به توافق برسند اجرا می شود.

درویش در مورد وضعیت مالی باشگاه سایپا گفت: باشگاه ما هم دچار مشکلات مالی است و نتوانسته‌ایم به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان عمل کنیم. با این حال بازیکنان ما مردانه در میدان حاضر می‌شوند و علی دایی همه سختی‌ها را تحمل می‌کند. وقتی جامعه دچار مشکلات اقتصادی می‌شود همه دچار آن می‌شوند.

وی در مورد احضار علی دایی به مراجع قضایی و انتظامی گفت: علی دایی تمامی صورتحساب‌ها را به مراجع قانونی ارایه کرد او حسابش پاک است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد اما اینکه ایشان بخواهند ۵۰ زونکن با خود ببرند و هزینه‌ها را تک به تک ارایه کنند وقتشان گرفته می‌شود وگرنه مشکل دیگری وجود ندارد.

 


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار