اخبار جدید

::

:: هواداران به این تیم دلخوش نیستند

اختصاصی آوای استقلال – نویسنده : محمود فخرالحاج – به بازیکنان اجازه مصاحبه داده نمی شود، بازیکنان چه قبل از بازی و چه بعد از بازی، سرشان را پایین می اندازند و از اتوبوس پیاده می شوند و پایان بازی سوار می شوند. تمرینات هم پشت درهای بسته و بدون حضور هواداران و حتی اصحاب رسانه برگزار می شود. این یعنی اینکه از دسترس خارج شوید تا انگشت اتهام به سویتان روانه نشود.

شفر مصاحبه های قبل و بعد از بازی اش بیشتر از اینکه به هواداران دلخوشی بدهد، آنها را مأیوس و دل آزرده می کند..
کاش لااقل شفر دلش با هواداران بود ، از شرایط واقعا شاکی می شد، نمی ترسید و خودش را پشت بسیاری اشخاص پنهان نمی کرد.
حرفهایش، انتقادهایش و درددل هایش را بیان می کرد.. اما سکوت و سکوت و سکوت و یک مشت بهانه های رنگارنگ و امیدواری های ناپدیدی که سهم هواداران و اصحاب رسانه می شود.
آری جایگاه امروز استقلال بد نیست، بین شش تیم بالای جدول هستیم و فاصله مان با صدر تنها ۱۱ امتیاز است و با سومی جدول تنها ۴ امتیاز. اما به این فاصله امتیازی دلخوش نیستیم چون به تیم محبوبمان دلخوش نیستیم.
هر هفته خودمان را به هفته بعد امیدوار می کنیم. این هفته شکست می خوریم، امیدوار می شویم هفته بعد جبران می کنیم و هفته بعد یا شکست دیگری بدست می آوریم یا تساوی.
لااقل کاش زیبا بازی می کردیم و به تساوی می رسیدیم.. کاش دیدنی بازی می کردیم و شکست می خوردیم تا اینقدر غصه دار نمی شدیم.
همیشه پس از پایان بازی حسرت می خوریم و افسوس می خوریم که ۹۰ دقیقه وقت مان را گذاشتیم و از کار یا از زندگی مان زده ایم و به ساق های آبی پوشان چشم دوخته ایم و حاصلش می شود شکست و شکست و تساوی و تساوی.
کاش یک نفر امروز باب دل هوادار صحبت می کرد. کاش..


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار