همه چیز در مورد تیام
اخبار جدید

::

:: همه چیز در مورد تیام

به گزارش آوای استقلال – مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال امشب برای عقد قرارداد با این تیم وارد ایران می شود. “مامه بابا تیام” بازیکن سنگالی مورد نظر شفر و مدیران استقلال امشب وارد تهران می شود تا برای حضور در جمع آبی پوشان در تست های پزشکی حضور پیدا کند.

مهاجم ۲۵ ساله سنگالی با قد ۱.۸۵ در تیررس آبی ها قرار گرفته و این بازیکن راست پا در دو پست مهاجم و وینگر بازی می کند. او ۹ اکتبر ۱۹۹۲ در انگوئیدیله سنگال به دنیا آمد. تیام که در تیم های جوانان ترویسو ، اینترمیلان و ساسولو سابقه بازی دارد برای نخستین بار سال ۲۰۱۱ به عضویت تیم بزرگسالان اینترمیلان درآمد اما در همان سال با انتقالی قرضی به آولینو پیوست و در سری B ایتالیا با انجام دادن ۲۶ بازی چهار گل به ثمر رساند.

یک فصل بعد او با قرارداد یک ساله قرضی به تیم تیرول جنوبی در لیگ دسته سوم ایتالیا ملحق شد و در ۳۰ بازی ۶ گل وارد دروازه حریفان کرد. لانسیانو دیگر تیمی است که تیام در سری B ایتالیا پیراهن آن را تن کرد. او در فصل ۱۴-۲۰۱۳ در ۲۲ بازی ۳ بار موفق به گلزنی شد. مسئولان باشگاه یوونتوس در ژوئن ۲۰۱۴ با مامه بابا تیام قرارداد ۳ ساله بستند اما به او اجازه دادند برای یک فصل دیگر در لانسیانو به میدان برود.۳۶ بازی و ۹ گل حاصل عملکرد او در دومین فصل حضورش در لانسیانو است. تیام در ژوئن ۲۰۱۵ به تیم زولت وارگم بلژیک پیوست و در رقابت های جام حذفی و لیگ این کشور در ۲۹ بازی ۹ گل زد تا با این عملکرد خوب به پائوک یونان ملحق شد که دوران حضورش در این تیم تنها برای یک بازی دوام داشت. سرانجام آرزوی تیم برای بازی در سری A فوتبال ایتالیا در فصل ۱۷-۲۰۱۶ تحقق یافت. او در امپولی ۲۳ بازی یک گل به ثمر رساند.

همچنین تیام مدتی هم در تمرینات تیم سنت اتین فرانسه شرکت کرد اما هیچ بازی برای این تیم انجام نداد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار