اخبار جدید

::

:: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

اختصاصی آوای استقلال – گفتگو از دریا صادقی : فردا با العین امارات مسابقه داریم نظر شما درمورد بازی و بازیکنان چی هست ؟

فکر میکنم بازی خوبی برگزار شود، قبل از هرچیزی امیدوارم هواداران زیادی به استادیوم بیایند،از تیم حمایت کنند تا با حمایت خوب و بازی خوب استقلال برنده بازی باشد وبه جدول برگردد ، و همچنین امیدوارم کیفیت بازیکنان جدید مثل کیفیتشان در لیگ باشد تا شاهد بازی پرگلی به نفع استقلال باشیم .

با توجه به اینکه در گروه قدرتمندی هستیم ، بازیکنای جدید تا چه حد در موفقیت تیم تاثیر گذار هستند ؟

بازیها سخت است به هرحال تیمی که می‌آید برای کسب مقام ،حالا یا قهرمان یا نایب قهرمان یا حتی سومی باید بداند رقابت ها سخت وفشرده هست با توجه به اینکه ما از نظر ساختار ورزشی از کشورهایی مثل قطر و امارات و حتی کشورهای شرق آسیا عقب هستیم، ولی چاره ای جز جنگیدن نداریم از طرفی ما پشتوانه طرفدار داریم که آنها کمتر از این فاکتور بهره دارند و همچنین کارهای عجیب وغریبی که ما همیشه از آن بهره برده ایم

انشاا….این دفعه هم بتوانیم سربلند از این بازیها بیرون بیایبم ،بازیکنان جدید توی لیگ کیفیت خوبی داشتند ، من فکر میکنم  اگر کمی شانس یارمان باشداین توانایی را در آسیا هم دارند وموفق خواهیم بود .

 

شما در جایی گفته بودید منطقی ترین جانشین برای آقای کی روش ،ایوانکوویچ هست ،دلیلتون برای این صحبت چی بوده ؟

من مستقیم نگفتم ایشان جانشین کیروش باشد ،وقبلش با اینکه مخالف بودن کی روش بودم اما ترجیح میدادم ایشان بمانند و نظرم این بود از آن مسیری که چند سال در آن بودیم دور میشویم وبه چه کنم چه کنم می افتیم، اینکه کسی را مثل کی روش پیدا کنیم واقعا سخت است چون شرایط کشور ما شرایطی نیست که هرمربی مسئولیت تیم ملی را قبول کند و تمام آن اسامی هم که برای سرمربی گری تیم ملی گفته بودند فرمالیته ای بیش نبود و اصلا این اتفاق نمی افتاد که مورینیو یا زیدان بیایند من با توجه به شرایطی که داریم آن صحبت را انجام دادم گفتم برانکو از مردم و کشور ما شناخت دارد قبلا هم مربی تیم ملی بوده و اگر یک سرمربی جدید بیاورند چیزی حدود ۶ ماه طول میکشد تا با قانون و فرهنگ ما آشنا شود به همین جهت کلی زمان از دست میدهیم واین خطر بزرگیست برای دوره مقدماتی جام جهانی .

 

چرا حضور پیشکسوتان در فوتبال کمرنگ شده ؟

در وضعیت فعلی نظر دادن به بعضی مسائل کمی مشکل شده باید مواظب بود به کسی یا تیمی توهین نشود، گرچه هرکسی نظر خودش را در مورد مسائل مختلف داردولی خیلی جاها بعضی ها ترجیح میدهند در خصوص موضوعی صحبتی نکنند تا به ضرر کسی نشود متاسفانه فوتبال ما مریض است و همین بیمار بودن کار را خرابتر میکند، پس بعضی جاها بهترین کار سکوت است و این شائبه بوجود آمده که حضور پیشکسوتها کمرنگ شده،ولی اینطور نیست .

 

بعضیها معتقدند یک مربی وقتی با یک ترکیب برنده هست بهتره به آن ترکیب دست نزند،آیا این فرضیه در تقابل با تمام تیمها جواب میدهد؟

نه این یک مثل قدیمی هست البته میشود گفت تا حدودی درست و منطقی است ولی بستگی به شرایط دارد

مثلا اگر من بازیکنم مصدوم باشد، یا در جایی تیم حریف دو تا فوروارد سرزن دارد یا بازیکن سرعتی دارد همه این عوامل باید دقیق بررسی شود و طبق آن کاررا انجام داد ،شاید بعضی جاها نیاز به تغییر باشد .

 

پست مورد علاقه شما در فوتبال چی بود؟

من جز معدود بازیکنانی بودم که خیلی از پستها را بازی کردماز دفاع وسط و هافبک وسط شروع کردم،فوروارد بودم، هافبک چپ بودم به همین خاطر برایم مشکلی وجود نداشت، در کل توی هرپستی که بودم راضی بودم وعلاقه به پست خاصی نداشتم که حتما در همان پست بازی کنم .

 

نظرتان در مورد سوپرجام ؟

این یک قانون است که در بعضی کشورها هست در بعضی کشورها هم نیست و اینکه قهرمان جام حذفی با قهرمان لیگ بازی میکند ،از نظر من این هم یک مسابقه مثل دیگر مسابقات است و هیچ چیز خاصی نداردکه روی آن حساس باشیم،و از فوتبال ما نهرمشکلی کم میکند ونه اضافه .

 

توصیه شما برای هواداران و بازیکنای جدید چیست؟

به هواداران عزیز توصیه میکنم برای حمایت و تشویق تیم فردا حتما به استادیوم بروند، به کسی توهین نکنند و با حمایت خوبشان به بازیکنان روحیه وانرژی بدهند

بازیکنان جوان هم قدر خودشان را بدانند دوران فوتبالی ۱۰-۱۵سال هست، سختی اش را به جان بخرندتا بتوانند موفق باشند وهمچنین جنبه خیلی چیزها را نیز داشته باشند .

 


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  1ماه
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  2ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  2ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  3ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  3ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  3ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  3ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  3ماه
 • :: محمود فکری : پاتوسی کیفیت و توانمندی خوبی دارد / استقلال در هر شرایطی باید بزرگی خودش را حفظ کند

  4ماه
 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  4ماه
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  4ماه
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  4ماه
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  4ماه
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  4ماه
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار