اخبار جدید

::

:: منصوریان: برای پیروزی بر السد نیاز به حمایت همه هواداران داریم

سرمربی استقلال تأکید کرد که استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017 به هیچ عنوان کار آسانی را نخواهد داشت.

به گزارش آوای استقلال و به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره مصاف تیمش برابر السد قطر گفت: می‌دانید که قبل از بازی در مرحله گروهی باید یک بازی سخت را مقابل السد پشت سر بگذاریم. این دیدار یک صخره بزرگ است که برای رد شدن از آن نیاز به حمایت هواداران استقلال و همه فوتبالی‌ها داریم چون در اینجا بحث رنگ ها مطرح نیست و همه برای ایران بازی می کنیم. ما قول و قراری را با برانکو و تاج داشتیم که از همه تیم‌های ایرانی در آسیا حمایت شود. خودتان می‌دانید که ما 30 امتیاز باید بگیریم تا سهمیه 3+1 ایران حفظ شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره قرعه‌های تیم های ایرانی، بیان کرد: اینکه می گویند اگر ما السد را ببریم قرعه آسانی داریم را قبول ندارم. الاهلی در سالهای گذشته نایب قهرمان شده و لوکوموتیو هم صدرنشین ازبکستان است. تیم التعاون هم تیم بسیار خوب و خطرناکی است. قرعه تیم های ایرانی نه خیلی سخت است و نه خیلی آسان. در این سال ها قرعه آسان وجود ندارد و همه تیم ها با قدرت به رقابت ها گام می گذارند.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره فشردگی برنامه تیمش در بهمن ماه، بیان کرد: پلی آف رقابت های آسیایی فشار زیادی روی تیم ما می گذارد. در آن برهه تیم پرسپولیس فشاری که روی ماست را ندارد. ما در آن برهه چند بازی سخت و مهم داریم و برای آن بازی ها روی جوانانمان خیلی حساب کرده ایم. ما بازی های خود را از هفته پیش روی دسته بندی کرده ایم و امیدواریم که با همت و همدلی بتوانیم از این مرحله بگذریم.

منصوریان در پایان درباره حواشی رخ داده برای استقلال، عنوان کرد: اجازه بدهید فعلا به این حواشی ورود نکنیم و در نیم فصل که زمان مناسب در اختیار داریم این اتفاقات را مورد بررسی قرار دهیم.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرهارفتن به نوارابزار