اخبار جدید

::

:: مدیران استقلال نیاز به آرامش دارند

اختصاصی آوای استقلال – روژان سلیمی – فصل نقل و انتقالات را می توانیم فصل داغ ترین خبرها نامگذاری کنیم ، فصل شایعات مخلتف و بازارگرمی های بازیکنان و مربیان.

فصلی که پول های کلانی رد و بدل می شود و دلالانی که فقط دنبال منافع خود هستند . نقل و انتقالات همیشه برای هواداران جذاب بوده و خواهد بود ، آنقدر حساس و مهیج که برای هواداران آبی و قرمز حکم دربی را دارد.

اینکه مدیران باشگاه ها بازیکنانی را جذب کنند که هواداران دلشان برای یک فصل قرص باشد ، بازیکنانی که بنا به نیاز مربی جذب شوند ، اضطراب و استرسی که مدیران باشگاه ها در این دوران دارند بی شک بیش از هواداران است. آنها باید تمام جوانب را در نظر بگیرند تا حرف و حدیثی بوجود نیاد .

در این بازار آشفته ی نقل و انتقالات همیشه شایعات و گمانه زنی های زیادی وجود دارد مخصوصا اگر تیم های معروف باشند ، استقلال هر سال در نقل و انتقالات جزو تیم هایی بوده که در این بازار عملکرد قابل قبولی داشته چه در زمان مدیران قبلی چه مدیران فعلی ، اینکه چه کسانی از تیم خارج می شوند ، چه کسانی مد نظر هستند چه کسانی باید شرط و شروط و اما و اگر قرارداد دارند و می خواهند قراردادی امضا کنند و …

در این چند روز صحبت های زیادی از رفتن و گرفتن بازیکنان بوده و اوج دلهره و نگرانی ها بابت رفتن تیام بود و حالا صحبت از رفتن جابر انصاری ، خسرو حیدری ، فرشید اسماعیلی و … قطعا شایعات بیشتری را در این مدت خواهیم شنید که به جرات می توان گفت صحت ندارد علی الخصوص رفتن فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری.

باید به مدیران باشگاه فرصت داد تا در کمال آرامش به کار خود ادامه دهند . اینکه مدیران باشگاه چرا نیمه شب مذاکره می کنند و قرارداد امضا می کنند چه اهمیتی دارد ؟ اینکه پندار توفیقی چند کت و شلوار دارد و هر رنگ کت ها با ساعت قرارداد ها هم خونی ندارد چه اهمیتی دارد ؟ هوادار استقلال باید فقط در همه حال از باشگاه حمایت کند تا بتوانیم فصلی خوب را شروع کنیم. فصلی که می توانیم با آن به ستاره سوم دست پیدا کنیم .

پس در این روزهای حساس پشت تیم باشید.

احسان حیدری میگه:

خیلی ممنون بابت این متن خوب
دقیقا وقتی یکی داره خوب کار می کنه باید حمایتش کرد و مهم نیست که سابقه بدی داشته
مهم اینه که الان داره کارش را خوب و در جهت منافع تیم انجام میده


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار