اخبار جدید

::

:: محمد نوری: استقلال با رفتن شفر درست نمی‌شود؛ وقتی ساناک را آوردیم به ما حمله کردند

اختصاصی آوای استقلال – روژان سلیمی- در روزهایی که استقلال شرایط خوبی ندارد و شاگردان شفر از جام حذفی کنار رفته‌اند و در لیگ برتر نتایج خوبی نمی‌گیرند پای صحبت‌های محمد نوری، پیشکسوت محترم باشگاه استقلال نشستیم.

محمد نوری، پیشکسوت استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و دستیار ایرانی به خبرنگار آوای استقلال گفت :

استقلال شرایط خوبی ندارد ، چند بازیکن کلیدی و خوب را از دست دادیم و چند بازیکن جوان را گرفته ایم و هنوز به شرایط ایده آل نرسیدیم ، تیم از نظر روحی و روانی مشکل دارد و استرس و حواشی در این تیم زیاد است ، بازیکنی که در حد تیم ملی است نباید در یک بازی رسمی طوری رفتار کند که منجر به اخراج او شود. باید کمی از لحاظ روحی تیم را تقویت کنیم. البته باید به این نکته هم اشاره کنم دست شفر خالی است و یک سری جریانات وجود دارد که نمی گذارند آقای شفر نتیجه بگیرد. ایشان یک مربی حرفه ای است .

نوری در ادامه گفت :

استقلال در سه نقطه زمین دچار مشکل است ، خط دفاع شرایط خوبی ندارد. در میانه میدان یک لیدر و رهبر خوب نیاز داریم و همچنین یک مهاجم تمام کننده. تبریزی و باقری بازیکن های خوبی هستند ولی متاسفانه جا نیفتاده اند. همه باید دست به دست هم بدیم تا از این شرایط دور شویم. وقتی تیمی پیروز میدان می شود یا با شکست مواجه می شود همه اعم از مربی ، مدافعان ، مهاجم و دروازه بان در این برد و باخت سهیم هستند.

وی در مورد حضور دو دروازه بان آماده در استقلال گفت :

این جای خوشحالی است که استقلال همیشه درون دروازه اش قوی بوده ، حسینی شرایط بسیار بسیار خوبی دارد او هم از نظر اخلاقی هم فنی عالی است. شما می بینید رکوردهای خوبی دارد و واقعا نمی‌دانم چه جریاناتی بوجود آمد که او را کنار گذاشته اند. باید به حسینی بیشتر فرصت دهیم. رحمتی هم دروازه بان با تجربه و خوبی است به هر حال یک سال یا نهایت دو سال دیگر در استقلال بازی کند ولی باید هوای بازیکن جوان هم داشته باشیم.

محمد نوری در مورد حضور دستیار کنار شفر و حرف و حدیث هایی که وجود دارد گفت :

وقتی سال گذشته ما ساناک را آوردیم چه هوادار استقلال چه خبرنگار از همه طرف به ما حمله کردند که ساناک را چرا آوردید !؟ چرا این مربی شکم دارد !؟ چرا یک دستیار بهتر را نیاوردید و هزاران سوال دیگر ، ولی ما همان موقع اعلام کردیم ما ساناک ما آوردیم تا از تجربه های خوبی که دارد استفاده کنیم از فکر و ایده اش ، او در کنار شفر عالی بود و حالا که رفته می گویند چرا رفته !؟ اینکه می گویند شفر دوست ندارد دستیار ایرانی یا خارجی داشته باشند واقعا حرف درستی نیست ، آخر کدام مربی می آید اعتبار و آبرو خودش را به خطر بندازد تا دستیار کنارش نباشد و یا به خاطر اینکه پول دستیار را خودش باید بدهد کسی را نمی آورد. ما نباید به این حواشی دامن بزنیم.

الان شرایطی نیست که شفر را تضعیف کنیم باید همه کمک کنیم ، باید صبر کنیم نیم فصل دوم هم بیاید تا بازیکنان خودش را انتخاب کند ، مربی خارجی مخصوصا آلمانی ها به نظم و انضباط و دیسیپلین خیلی اهمیت می دهند و اگر می بینید مربی در حد شفر ترکیب تیم را تغییر می دهد و هر بازی ترکیب جدید می چیند شما باید شرایط تمرین را نگاه کنید، اینکه بازیکن در تمرین چه طور است ما در بیرون هستیم و نمی دانیم دقیقا چه کسی پر تلاش هست و چه کسی منظم در تمرینات شرکت می کند . ما نباید به شفر فشار بیاوریم که چرا آقای x در ترکیب است و آقای y نیست. مربی بر اساس تیم حریف ، بازیکنانی که در اختیار دارد ترکیب می چیند.

اگر هواداران فکر کردند با آمدن یک نفر دیگر این تیم درست می شود اشتباه می کنند با رفتن شفر هیچ چیز درست نمی شود و صد البته اگر هم ما قرار است مربی دیگری بیاریم باید فردی بالاتر از شفر باشد ، در حال حاضر خود هواداران هم دوست ندارند دیگر مربی ایرانی را جایگزین شفر کنیم. خیلی ها دوست دارند به نیمکت استقلال نزدیک شوند ولی هوادار باید بداند اگر هر تغییری صورت بگیرد اوضاع بدتر می شود. دشمنان استقلال دنبال خراب کردن شفر هستند و نمی خواهند این تیم آرامش داشته باشد. پس لطفا هواداران حمایت کنند و تیم را تنها نگذارند.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  20 روز
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  1ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  1ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  2ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  3ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  3ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  3ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  3ماه
 • :: محمود فکری : پاتوسی کیفیت و توانمندی خوبی دارد / استقلال در هر شرایطی باید بزرگی خودش را حفظ کند

  3ماه
 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  3ماه
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  3ماه
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  3ماه
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  3ماه
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  4ماه
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار