اخبار جدید

::

:: مثلث پرنفوذ استقلال را بشناسید

اختصاصی آوای استقلال – هیراد بیگدلی راد – امید ابراهیمی کلیدی ترین و موثرترین بازیکن استقلال در بازی دیشب برابر العین ، بازیکنی که بی شک جزو بهترین هافبک های ایران است. دیشب ابراهیمی با پاس های سالم و بی نقص بارها موفق به خلق موقعیت برای هم تیمی هایش شد. ابراهیمی در کارهای دفاعی نیز موفق بود تا جایی که در چند نوبت موفق شد توپ را از مهاجمان العین بگیرد.

فرشید باقری ، هافبک دفاعی که در این روزها تبدیل به بازیکن ثابت استقلال شده و یک مهره غیر قابل نفوذ در خط میانی ، پاس های زیاد او در شب گذشته از چشمان تیز بین هیچ هواداری دور نماند ، باقری در کارهای دفاعی بسیار عالی ظاهر شد تا جایی که در نبردهای تن به تن توانست با تکل به موقع و گرفتن توپ خیال استقلال را از خط دفاعی راحت کند.

جپاروف ، یکی از مردان محبوب استقلال ، هافبک تاثیرگذار دیشب ، بازیکن با تجربه و با اخلاق آبی ها با پاس های رو به جلو موفق شد دو بار برای هم تیمی هایش موقعیت گلزنی ایجاد کند . جپاروف دیشب در نبردهای تن به تن نیز بسیار عالی بود و دو بار با تکل به موقع موفق شد توپ را از حریف بگیرد.

این سه بازیکن دیشب یک شب خیلی خوب را پشت سر گذاشتند تا خیال شفر از قبل نیز آسوده تر باشد و برای بازی برگشت به این سه بازیکن بیش از دیگران توجه خواهد کرد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار