اخبار جدید

::

:: مارادونا: ناپولی من، ۴ گل به این یوونتوس می زد

دیگو آرماندو مارادونا، در روز تولد ۵۶ سالگی خود، برای هواداران ناپولی پیغام ویدئویی فرستاد و از پیام های تبریکشان قدردانی کرد.

به گزارش آوای استقلال به نقل از  ورزش سه : بهترین بازیکن تاریخ فوتبال امروز ۵۶ ساله شد. اسطوره باشگاه ناپولی و بوکاجونیورز، این روزها در دوبی به سر می برد.

 

مارادونا که لباس خواب عجیبی به تن کرده بود، در پیغامی ویدئویی خطاب به هواداران ناپولی گفت:« ۵۶ سالگی را به خاطر شکست شب گذشته ناپولی از یوونتوس(۲-۱) با اندوه جشن می گیرم. ناپولی دوران من، به این یوونتوس ۴ گل می زد. اگر باور ندارید از پدرانتان بپرسید. یوونتوسی که ما مقابلش بازی می کردیم، بسیار قدرتمندتر بود.

باید از تمام پیغام های محبت آمیز و تبریک های تولدتان تشکر کنم. پیام های زیادی از شما گرفتم. من هرگز به ناپولی خیانت نکردم و نخواهم کرد و قلبم همواره برای شما می تپد. برای من آنچه که ایگواین انجام داد مهم نیست و هر طور که می خواهد به مسیرش ادامه دهد. خیانت او به پیراهن ناپولی دیگر اهمیتی ندارد و آسوده خاطر هستم.»

لازم به ذکر است که ناپولی شب گذشته در زمین یووه با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. گل برتری یوونتوس را ایگواین به ثمر رساند؛ ستاره آرژانتینی ای که با پیوستن به یوونتوس در تابستان امسال، هواداران ناپولی را به شدت آزرده خاطر کرد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار