اخبار جدید

::

:: فریده شجاعی : قرار است استقلال طلب پورحیدری را پرداخت کند

به گزارش آوای استقلال و به نقل از روز نو – فریده شجاعی همسر زنده ‌یاد منصور پورحیدری گفت از باشگاه استقلال با او تماس گرفته‌ اند تا طلب پورحیدری را بپردازند.

گفتگوی کوتاه ما با همسر منصور خان را در زیر بخوانید :

* پس از یک سال و سه ماه بالاخره استقلال حاضر شد طلب منصورخان را بپردازد.

خدا کند! امیدواریم به نتیجه برسد. ما که یک سال و خرده‌ای با باشگاه تماس می‌گرفتیم ولی کسی جواب‌مان را نمی‌داد. همین که یکی، دو نفر از باشگاه جواب تلفن ما را دادند جای شکر دارد.

* اینکه بحث شکایت از استقلال عنوان شد در این باره تأثیری داشته است؟
من نگفتم شکایت می‌کنم. گفتم منصور هرگز دوست نداشت اتفاق بدی برای استقلال رخ بدهد و همان‌طور که افتخاری گفته بود شاید اگر خودش الان زنده بود پولش را نمی‌خواست ولی من گفتم به خاطر این موضوع به‌ AFC شکایت نمی‌کنم و دوست داریم به شکل مسالمت‌آمیز حل و فصل شود.

* دقیقاً چقدر طلب دارید؟
یک ۲۳۰ میلیون و یک ۲۰۰ میلیون مجموعاً ۴۳۰ میلیون که البته ۵۰ میلیون تومانش را قبلاً به ما داده‌اند و یک مبلغ ۷۰ میلیون هم در دوره سوم بستری شدن منصور در بیمارستان توسط آقای افتخاری به ما داده شد تا هزینه‌های بیمارستان را بپردازیم و فکر می‌کنم آن پول را هم جزو مطالبات منصور محسوب کرده‌اند.

* از باشگاه با چه کسی صحبت کردید؟
چند روز قبل با حسن زمانی حرف زدم و گفتم طلب منصور را بدهند که قول دادند در جلسه هیئت‌مدیره در این باره حرف بزنند. روز سه‌شنبه هم بعد از جلسه توفیق با من تماس گرفتند و گفتند خودشان با جواد قراب دنبال ریز مطالبات منصور هستند و به زودی با ما تسویه‌حساب می‌کنند.

* حرفی باقی مانده؟
جا دارد از رسانه‌ها تشکر کنم که در این مسیر به ما کمک کردند و باعث شدند مسئولان باشگاه متوجه پرداخت مطالبات پورحیدری شوند .


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار