اخبار جدید

::

:: فتحی : پورحیدری هیچگاه در استقلال سهم خواهی نکرد

به گزارش آوای استقلال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال – امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در مراسم سالگرد درگذشت مرحوم پورحیدری گفت: منصور پورحیدری هیچگاه در استقلال سهم خواهی نکرد. همیشه از نظر اخلاقی سرآمد بود و خصلت نیکو او ورد زبان همه بود. یاد و خاطره او در نزد خانواده استقلال و جامعه ورزش باقی می ماند و اگر کاری انجام دادیم، بر حسب وظیفه است. امیدواریم با استعانت از یاد منصور خان و خداوند استقلال به روز‌های اوج بازگرده. بنده همه تلاشم را می‌کنم.
او افزود: برای اولین بار در تاریخ و بزودی با حمایت صندوق و کمیته پیشکسوتان، باشگاه پیشکسوتان استقلال را تأسیس می کنیم. دست پیشکسوتان فوتبال، والیبال، بسکتبال، کشتی و همه را می بوسم. دکتر سلطانی فر جلسه داشت و در این مراسم حاضر نشدند اما از آقایان داورزنی، احمدی و شاهرخ شهنازی که در این مراسم حضور دارند تشکر می کنم. دکتر سلطانی فر برای این جلسه به من پیام دادند و نام و یاد ایشان را گرامی داشتند و او را چهره ای فراموش نشدنی در ورزش معرفی کرد.
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال ضمن قدردانی از حاضران در این مراسم از آقایان پروین، واعظ آشتیانی، اولیایی و قریب برای حضور در این مراسم به صورت ویژه قدردانی کرد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار