اخبار جدید

::

:: فتحی: تحت هیچ شرایطی به حسینی رضایت نامه نمی دهیم

به گزارش آوای استقلال – به نقل از ورزش سه: سیدحسین حسینی که در این فصل اصلا فرصت بازی کردن پیدا نکرده در پایان بازی شب گذشته برابر نفت مسجدسلیمان در میکسدزون رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و اعلام کرد که دیگر در این تیم نمی ماند و در نیم فصل جدا خواهد شد. امیرحسین فتحی در گفت و گو با ورزش سه پاسخ قاطعی به مصاحبه جنجالی گلر جوان تیمش داد که در ادامه آن را می خوانید:

شدیدا با حسینی برخورد می کنیم

ما شب گذشته یک پیروزی بسیار ارزشمند برابر نفت مسجدسلیمان به دست آوردیم و در حالی که همه از این پیروزی خوشحال بودیم مصاحبه غیرمنتظره حسینی کام همه ما را تلخ کرد. تا وقتی من مدیر استقلال باشم جایی برای این حرف ها باقی نمی گذارم و شما مطمئن باشید شدیدا با او برخورد خواهیم کرد. استقلال جای این کارها نیست و مطمئن باشید او از این مساله ضرر می کند.

با بزرگتر از حسینی هم برخورد می کنیم

حسینی که هیچ، مطمئن باشید تا وقتی من مدیر تیم هستم اجازه چنین برخوردی حتی به بزرگتر از او هم نمی دهم. حتی اگر بازیکنی بزرگتر از حسینی بیاید و بخواهد برای استقلال شرط بگذارد من با آن مقابله می کنم و مطمئن باشید رفتار غیرحرفه ای گلر جوان استقلال بی پاسخ نخواهد ماند.

کاملا با شفر موافقم

آقای شفر چندبار هشدار دادند که بازیکن در اینستاگرام نمی تواند به ترکیب برسد و باید تمرین کند. من کاملا با این حرف موافقم و معتقدم بازیکنی که پول حرفه ای می گیرد باید حرفه ای رفتار کند. هیچ کس در اینستاگرام بزرگ نشده و به ترکیب اصلی نرسیده است و مطمئن باشید فقط تمرین کردن است که یک بازیکن را می تواند فیکس کند.

حجازی، طالب لو و رحمتی اعتراض کردند؟

سوال من این است که آیا حسینی از دروازه بان های بزرگی مثل مهدی رحمتی، وحید طالب لو و ناصر حجازی بزرگتر است؟ یادمان نرفته که دروازه بان های بزرگی مثل وحید طالب لو و مهدی رحمتی در کنار هم بودند، با هم رقابت کردند و حتی یک حاشیه از آنها ندیدیم اما حالا چند بازی نیمکت نشینی باعث می شود که حسینی چنین رفتاری کند. دروازه بانی به بزرگی ناصر حجازی سال ها با منصور رشیدی رقابت کرد ۵ بازی یکی بازی می کرد و ۵ بازی دیگری؛ اما آیا آنها برای تیم بزرگی مثل استقلال حاشیه درست کردند؟ واقعا این رفتارها برای من عجیب است.

استقلال از هر نامی بزرگتر است

بعضی ها شاید ندانند اما نام استقلال و پیراهن این تیم از هر نامی بزرگتر و مقدس تر است و تا روزی که من باشم و در این تیم کار کنم اجازه نمی دهم ارزش پیراهن این تیم پایین بیاید. همانطوری که گفتم به شدت با رفتار حسینی برخورد می کنیم و اجازه نمی دهیم چنین اتفاقی بیفتد.

آقای حسینی از فرهاد مجیدی بزرگتری؟

فرهاد مجیدی وقتی از امارات به استقلال برگشته بود شرایط خوبی در این تیم نداشت، فکر می کنم او یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ باشگاه است. او زمانی که نیمکت نشین بود با متانت دستورات کادرفنی را اطاعت کرد و من یک حاشیه یادم نمی آید که درست کرده باشم. باید بازیکنان بزرگ استقلال را الگو قرار دهیم نه اینکه بعد از هر اتفاق حاشیه سازی کنیم.

شک نکنید رضایتنامه حسینی را نمی دهم

به هیچ عنوان رضایت نامه حسینی را نمی دهم و او طبق قراردادش باید در کنار تیم ما باشد. باز هم می گویم ارائه رفتار احساسی کمکی نمی کند و او باید با تمرین کردن تلاش کند جای ثابت خود را در ترکیب پس بگیرد.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  20 روز
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  1ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  1ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  2ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  3ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  3ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  3ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  3ماه
 • :: محمود فکری : پاتوسی کیفیت و توانمندی خوبی دارد / استقلال در هر شرایطی باید بزرگی خودش را حفظ کند

  3ماه
 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  3ماه
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  3ماه
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  3ماه
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  3ماه
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  4ماه
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار