اخبار جدید

::

:: فتحی : امیدوارم گرو تا نیم فصل انتظارات کادرفنی را برآورده کند

به گزارش آوای استقلال – امیر حسین فتحی درباره تیم و وضعیت این تیم در آینده و بازیکنان تیم و شرایط آنها توضیحاتی داده است که در ادامه می خوانید :

فتحی گفت : حسینی تا پایان فصل قرارداد دارد و نمی‌تواند برود و طارق نیز غیرحرفه‌ای رفتار کرد ,امیدوارم گرو تا نیم فصل انتظارات کادرفنی را برآورده کند

اینکه حسینی نیمکت نشین باشد یا بازی کند نه به نظر من بستگی دارد و نه مربوط به خود حسینی است چون این موضوع فقط به نظر شفر بستگی دارد.
در حال حاضر وی در اردوی تیم ملی حضور دارد اما پس از آن باید در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کند و پاسخگوی اظهاراتش باشد.
طارق غیرحرفه‌ای رفتار کرد و امشب یا فردا به ایران بر می‌گردد تا به تمرینات تیم اضافه شود.
این بازیکن طرقف قرارداد باشگاه بزرگی مثل استقلال است و ما در ادامه فصل به او نیاز داریم و تشدید مصدومیت وی می‌تواسنست برای خود او و تیم دردسرساز شود به همین دلیل ما اسناد و مدارک پزشکی مربوط به مصدومیت طارق را برای مسئولان تیم ملی فوتبال عراق فرستاده و کادرپزشکی این تیم هم آن را تایید کرد.
ارز ثانویه در اختیار باشگاه پرسپولیس قرارداده شد و به باشگاه استقلال هم تعلق می‌گیرد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
گرو برای هماهنگی بیشتر با تیم به زمان بیشتری نیاز دارد. وی یک بازیکن حرفه‌ای است که فصل گذشته هم مدنظر شفر بوده؛ امیدوارم او تا نیم فصل انتظارات کادرفنی را برآورده کند.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار