اخبار جدید

::

:: طنز: فرهنگ ،فساد، گلدانیار

اختصاصی آوای استقلال- فرشید نجفی- پس از جنجال ها و حاشیه‌های ایجاد شده در پی اعلام رای کمیته ی اخلاق مبنی بر محرمیت سه جلسه‌ای سید مهدی رحمتی یکی از اعضای محترم کمیته ی مذکور بیانیه ای  را جهت تنویر افکار عمومی به خبرگزاری ها ارسال نمود که عینا خدمت خوانندگان عزیز  به عرض میرسد

با سلام خدمت مردم غیور فرهنگی و اخلاق مدار ایران عزیز.

متاسفانه علیرغم تمام تلاشهای مدیرانه مدبرانه اخلاق مدارانه و فساد ستیزانه ی کمیته ی ما هجمه ی عظیم گسترده و برنامه ریزانه ایی از سوی عناصر غیرورزشی و معلوم حال شکل گرفته است که ما را بر آن داشت که این کنیم یعنی بیانه صادر نماییم.

تلاشهای فساد ستیزانه و فساد کاشفانه ی ما بر هیچکس پوشیده نبوده و نیست همانطور که اهالی معظم و معزز فوتبال در جریانند ما با استخدام چند کارشناس زبده ، ماهر و فساد شناس و گماردن آنها در درب ورودی تونلهای ورزشگاهها و اوستادیونها به کشف بازیکنان مربیان و مدیرانه فاسد پرداخته ایم.این دوستان در زمان ورود تیمها در جهت مخالف وزیدن باد قرار گرفته و تمامی پرسنل باشگاه را قبل از ورود به زمین با دقت و حدت مثال زدنی بو میکشند تا اگر خدایی نکرده ذره‌ای  فاسد شده باشند تشخیص داده شده و به مراجع ذیصلاح تحویل نمایند البته مفسیدن هم بیکار نبوده و با سوءاستفاده از ضرب المثل هرچه بگندد نمکش میزند قصد در انحراف مسیر تحقیقات داشته که با هوشیاری پرسنل تحت امر این موضوع شناسایی و قرار بر این شد که کلیه عوامل باشگاه قبل از حضور در زمین نمک زدایی گردند.

در همین راستا تذکراتی به جنابان فیروز کریمی و خداداد عزیزی و سایر بانمکان ارسال گردید که تا اطلاع ثانوی از نمک پراکنی خودداری نموده و اجازه دهند تحقیقات مسیر عادی خودرا طی نماید.

عزیزان بوکش و فساد یاب از توانایی بسیار بالایی برخوردارند وآموزشهای سخت و فشرده ای دیده اند بطوریکه که دماغی که این دوستان دارند سگهای ژرمن شپرد ندارند.

بجهت جلوگیری از اتفاق نظیر اتفاق جناب رحمتی و عدم ثبت و ضبط عکسهای ناجور قرار بر این شد از این پس علاوه بر اعزام مامور محترم حراست و ماموران محسوس و نامحسوس تعدادی گلدانیار نیز با تیمها به خارج از کشور اعزام گردند.در صورتی که چنانچه شخصی که لباسهایشان با موازین و قوانین ما همسو نباشد گلدانیاران عزیز با حضور و تشخیص بجا و به موقع و بررسی دقیق و موشکافانه ی قسمتهای غیر قابل پخش یک یا چند گلدان و گیاه مناسب را انتخاب نموده و با قرار دادن آن بین دوربین و شخص منشوری از نمایش قسمتهای غیر قانونی جلوگیری نمایند.

اینکار علاوه بر سالم سازی عکسها و فضای مجازی باعث تلطیف و تعطیر فضا و همینطور زیباشناسی بیشتر عکسها شده و همچنین به حفظ و نگهداری محیط زیست خدمت شایانی خواهد نمود.

ما به امور فساد مالی اختلاس و بحث داغ بلیط فروشی هم ورود نمودیم که پس از ورود متوجه گردیدیم بعضی از افراد بدون و مجوز و حتی یک یالله گفتن ورود نموده‌اند که سریعا با تشخیص و شناسایی به موقع از ورود این اشخاص به حریم خصوصی افراد زیربط جلوگیری بعمل آمد و ورودکنندگان دستگیر و یک چوب بلند و سرتاسری به آستینشان فرو نمودیم تا هم درس عبرتی باشد برای دیگران و هم به عنوان جریمه و تنبیه به عنوان مترسک سر جالیز در این سیاه زمستان  وسط زمینهای چمن ورزشگاهها و اوستادیونها قرار بگیرند تا از خورده شدن تخم چمنها توسط پرندگان مزاحم جلوگیری به عمل آید و خدمتی نیز در راستای کاهش آسیبهایی محیطی  به فوتبال مملکت ارائه کرده باشیم.

متاسفانه حال فرهنگی بازیکنان و اهالی فوتبال اصلا خوب نیست ولحظه به لحظه  از آموزه‌های  بزرگان فرهنگ این سرزمین نظیر ابولقاسم فردوسی دور و دورتر میشویم. گزارشاتی بدست ما رسیده است مبنی براینکه بازیکنان میلیونها تومان خرج میکنند تا ابولشان را بردارند در حالیکه جناب فردوسی بسی رنج بردن در این سال سی تا ابولشان بماند اول فردوسی.

امیدوارم از این به بعد شاهد چنین اتفاقاتی در فوتبال نباشیم و بزودی تاثیرات اقدامات مدیرانه مدبرانه اخلاق مدارانه و فساد ستیزانه ی خودرا مشاهده نماییم.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرهارفتن به نوارابزار