اخبار جدید

::

:: صیادمنش : در هر دو جام مدعی هستیم

به گزارش آوای استقلال – الهیار صیادمنش بعد از گلزنی و پیروزی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان گفت : صیادمنش: واقعا دو بازی سخت را مقابل نفت مسجدسلیمان در جام حذفی و لیگ برگزار کردیم و روی تیم و بازیکنان فشار زیادی بود

صیادمنش در ادامه گفت : مهم‌تر از این رکوردها و عناوین این است که بتوانم جواب اعتماد وینفرد شفر را که نشان داده یک مربی بزرگ برای عبور از روزهای سخت است، به بهترین شکل بدهم.
بر تن کردن لباس استقلال یک رکورد در زندگی‌ام است و اینکه می‌توانم با عملکردم دل هواداران را شاد و کادرفنی و بازیکنان بزرگ تیم را راضی نگه دارم، بسیار خوشحال هستم. با این حال این گل که اولین گل لیگ برتری‌ام با پیراهن استقلال بود به من خیلی چسبید.
از روزی که به استقلال آمدم تنها تلاشم این بود که بتوانم خودم را ثابت کنم و نشان دهم انتخاب من و دادن این پیراهن به من بی‌جهت نبوده است
مهدی قائدی هم واقعا بازیکن با کیفیت و زحمتکشی است و توانایی فنی بالایی دارد.
تمام بازیکنان استقلال کیفیت بالایی دارند و تنها یک مقدار زمان می‌خواهند که با یکدیگر هماهنگ شوند.
استقلال یک مربی کاربلد دارد و شک نکنید همان طور که قبلا هم به شما گفتم این تیم با شفر خیلی زود به اوج برمی‌گردد و در این مسیر همراهی و صبوری هواداران را می‌خواهیم.
به شما قول می‌دهم استقلال هم در لیگ و هم در جام حذفی یکی از مدعیان است و هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده که می‌توانیم به خوبی آن را جبران کنیم.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار