اخبار جدید

::

:: شرایط میزبانی به شدت ضعیف است

آوای استقلال – نویسنده صادق جدایی – باید فکری به حال این وضع بکنند؛ استقلال از همه تیمها بیشتر از شرایط میزبانی نامناسب تیمهای شهرستانی متضرر میشه و این مسئله مشهوده ؛ همواره در شهرستانها به استقلال توهین میشه انگار ی دشمن اجنبی به شهرشون حمله کرده! این وضع در مورد تیم پیروزی وجود نداره!

زمینهای فاجعه، تماشاگرای هتاک و بی ادب ، اعتراضهای مداوم کادر فنی و بازیکنان حریف ، خشونت بدون کیفر بازیکنانشون داخل زمین و داوری مغلوب و مرعوب! کافیه وضعیت داوری همین دو بازی اخیر رو که هر دو به میزبانی مسجد سلیمان بود با هم مقایسه کنید .

در بازی اول دروازه‌بان و بازیکنان تیم حریف حداقل در همون نیمه اول ۵-۶ دقیقه وقت تلف کردند و در کمال تعجب ۱ دقیقه وقت اضافه منظور شد و در نیمه دوم که هر دو تیم ۳ تعویض کردن و همون روند اتلاف وقت مسجد سلیمانی‌ها ادامه داشت ۳ دقیقه اعلام شد!

این در حالیست که حتی یک تذکر هم از سوی کرمانشاهی به بازیکنان نفت داده نشد چه رسد به اخطار! اما وقتی استقلال در نیمه اول وقت اضافه گل زد مدام به بازیکنان استقلال هشدار میداد و از اتلاف حتی یک ثانیه جلوگیری کرد و در پایان وقتهای اضافه هم در کمال شگفتی ۴ دقیقه وقت اضافه یعنی به اندازه مجموع وقتهای اضافه‌ای که در پایان ۹۰ دقیقه اعلام شده بود، منظور کرد!

در این بازی اما استقلال با دو گل پیش افتاد و مطابق همیشه سعی در اتلاف وقت و از جریان انداختن بازی نداشت که البته برازنده تیم بزرگ استقلال هم نیست اما در مجموع ۹ دقیقه وقت اضافه توسط سید علی -که البته داور منصف و خوبیست- منظور شد! و این بیشتر بخاطر جو روانی مسمومیست که شهرستانیها برای استقلال و دواری ایجاد میکنند.

ضروریست باشگاه مجدّانه و قاطعانه این اجحافها را از طریق مراجع ذیصلاح تا حصول نتیجه‌ی مطلوب و احقاق حقوق حقه باشگاه پیگیری کند.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار