اخبار جدید

::

:: شادی دانش آموزان فقط تبعیض های وزیر بود

اختصلاصی آوای استقلال – نویسنده : مهدی مهدی آبادی – امروز اولین شنبه ای بود که خوشحال هستم, این جمله را بیشتر از غیر پرسپولیسی ها بود ک بعد از به فینال رفتنشان شنیدیم با لبخندی عمیق و رضایتی ک در چشم های این فوتبالدوستان می شد دید برایم جالب بود و در فکر فرو رفتن و در دالونهای دور و نزدیک فکرهایم جستجو کردم که چگونه این لبخند رضایت و خوشحالی در وجود اینها است.
مگر تمام سران کشور یا حداقل وزارت ورزش این بازی را, بازی ملی اعلام نکرده بودند ؟!
پس چرا باید یک نفر از باخت نماینده کشورش خوشحال باشد؟ این بغض ترکیده و توامان با لبخند از کجا است ؟ چه نیروی قهریه ای توانسته اینان را به این سمت بکشاند ؟
در همین فکرها بودم که در دنیای مجازی دیدم در خیلی از مدارس که قرار بر این بود مظهر همبستگی ملی باشد در پخش این بازی خیلی ها جشن گرفتند بیشتر در فکر فرو رفتم و بیشتر گشتم, دیدم حتی فن پیج های تیمهایی مثل سپاهان و ذوب اهن و تراکتور نیز خوشحال هستند, سپس مطمئن شدم که یک جای کار ایراد دارد , وزارت یک جا را اشتباه رفته و مجبور شدم کمی به عقب برگردم تا ببینم این اشتباهات از کجا چنین نشات گرفته است ,در همین فکر بودم که چندین سوال ذهنم را درگیر کرد که شاید شما هم بعد از جواب دادن به آنها دلیل خوشحالی این فوتبالدوستان را درک کنید :

۱ : مگر ما از تیم ملی کشورمان ملی تر هم داریم ؟ چرا زمانی که قبل جام جهانی کی روش بر اساس حق اولیه هر سرمربی به روی نام جلال حسینی قلم قرمز کشید خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس به کی روش تاختن و حتی روزنامه ها و روزنامه نگاران حامی پرسپولیس هم کی روش را تا سر حد مرگ کوبیدن ولی دوستان وزارت نشین کمترین واکنشی نشان ندادند !؟

۲ : مگر از تیم ملی, ملی تر داریم ؟ چرا همین دوستان حامی پرسپولیس در پیج ها و گاها روزنامه های تحت سلطه خودشان به بی رحمانه ترین حالت ممکن در کوران بازی های تدارکاتی و مسابقات جام جهانی به روزبه چشمی که به خیال خودشان جایگزین کاپیتانشان شده بود تاختند و باز هم نه توییتی از جناب ناظمی دیدیم و نه جناب سلطانی فر

۳ : مگر از تیم ملی ملی تر داریم ؟ چرا زمانی که تیم ملی در حال برگزاری اردو, برای امادگی بیشتر برای جام جهانی بود با کج خلقی جناب برانکو, سرمربی تیم ملی مجبور به عودت بازیکنان پرسپولیس و به نوعی تعطیلی اردو شد و وزارت ورزش نیز باز هم بی تفاوت عمل کرد !؟

۴ : چرا وقتی قبل جام جهانی علی کریمی با کی روش وارد جدال شد و کاملا تمرکز تیم ملی را از بین برد و باز هم تمام خبرنگاران پرسپولیسی و پیج های طرفداری اش به بدترین شکل به کی روش تاختن اما باز هم وزارت بی تفاوت بود!؟

۵ : اگر هر تیم باشگاهی که به مسابقات آسیایی می رود نماینده کشورمان و بازی هایش به دید ملی هست, چرا استقلال را مجبور کردن از تایلند برگردد و بازی که در لیگ داشت را انجام دهد و سپس به کره رفته و برای نیمه نهایی آسیا, اما برای پرسپولیس تمام بازی های لیگ را لغو کردن تا با خیال راحت به بازی های آسیایی اش برسد

۶ : چرا یکی از مسئولین رده بالای کشور برای ماندن طارمی در پرسپولیس, علنا در شبکه و رسانه ملی اعلام می کند ولی برای رفتن ستاره های دیگر تیمها حتی بی تفاوتی پیشه می کنند!؟

۷ : چرا برای اشتباه و به نوعی جعل سند تیم و بازیکن پرسپولیس که منجر به جریمه باشگاه می شود رئیس جمهور به در خواست وزیر ورزش به دیدار اردوغان می رود و از روابط سیاسی برای طفره رفتن باشگاه نسبت به پرداخت جریمه نقدی استفاده می کنند اما استقلال, تراکتور و پدیده بخاطر مبالغی بسیار کمتر پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته و باز هم وزارت بی تفاوت عمل می کند !؟

۸ : چرا زمانی که پسر و معاون آقای وزیر آن کلیپ را در فضای مجازی پخش می کنند و طرفداری از تیم قرمز پایتخت را علنی اعلام میکنن حداقل خود وزیر اعلام برائت نمی کند!؟

تمام این موارد را کنار هم قرار دهید می بینید علت شادی نیمی از مردم ایران همین تبعیض ها است و باید به این نسل حق داد که از باخت تیم سوم پایتخت خوشحال باشند چرا که آنها همه چیز را می دانند ، بدی ها را می بینند. تبعیض ها را می بینند ، سنگ اندازی ها را می بینند.
پس آقایان وزیر و مسئول لطفا کمی عدالت و انصاف داشته باشید.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: سینا انصاری : مسئولین وزارت ورزش نمی خواهند استقلال به موفقیت برسد

  7 روز
 • :: وریا غفوری: بازی به بازی می جنگیم

  7 روز
 • :: مجیدی : راه طولانی برای سرمربی شدن دارم

  10 روز
 • :: ابراهیمی : نباید تصور کنیم مقابل ویتنام کار ساده‌ای داریم

  12 روز
 • :: کامران منزوی : اتفاقات نیم‌فصل اول برای استقلال رخ داد عیناً در حال تکرار شدن است

  12 روز
 • :: دستیاری اسطوره آبی ها ابزاری برای سرپوش گذاشتن بر ناکامی ها

  17 روز
 • :: جام ملت های آسیا سرآغاز اتحاد و حمایت دوباره از تیم ملی

  17 روز
 • :: سهرابیان : دلیل گروه مرگ ما هستیم

  19 روز
 • :: کی روش: به تمام رقبایمان احترام می گذاریم

  21 روز
 • :: صیادمنش : می خواهیم در نیم فصل دوم پرقدرت ظاهر شویم

  22 روز
 • :: قهرمانی در آسیا برای خیلی ها خطرناک است!

  28 روز
 • :: کی روش : در فوتبال هیچ چیزی راحت به دست نمی آید. مخصوصا برای ما

  1ماه
 • :: ایوب اصغرخانی : نیم فصل دوم جای اشتباه نداریم !

  1ماه
 • :: حسینی یک نیم فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد

  1ماه
 • :: آشنایی با لاسینا ترائوره مهاجم احتمالی مد نظر استقلال, بازیکنی شبیه به تیام!

  1ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار