سپیدرود تیم ضعیفی نیست
اخبار جدید

::

:: سپیدرود تیم ضعیفی نیست

به گزارش آوای استقلال – محمد نوری در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل سپیدرود اظهار داشت: این بازی نمی‌تواند برای استقلال یک دیدار ساده باشد. توجه کردن به رده سپیدرود در جدول می‌تواند تیم ما را به اشتباه بیندازد. در نیم فصل دوم بازی ساده اصلا وجود ندارد. به خصوص بازی با تیم‌هایی که در معرض خطر سقوط به لیگ یک قرار دارند. این تیم ها خطرناک تر از تیم های میانه جدولی هستند.

وی افزود: غیبت بازیکنان محروم ما هم می‌تواند در این بازی تاثیرگذار باشد و شفر باید با داشته‌هایش جای خالی محرومین را در این بازی پر کند. از آنجایی که اختلاف بین بازیکنان ثابت و نیمکت نشین ما زیاد نیست امیدواریم تا بازیکنان جانشین انتظارات را برآورده کرده و جای خالی محرومان را پر کنند.

عضو کمیته فنی استقلال تصریح کرد: باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا شکست هفته قبل به فراموشی سپرده شود. ضمن این که چون باید آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا شویم پیروزی در این میدان برای ما خیلی ضروری است چون باید بازیکنان از نظر روحی ریکاوری شوند.

نوری در خصوص بازیکنان جدید خارجی که جذب تیم استقلال شدند تصریح کرد: فیلم بازی این دو بازیکن را در کمیته فنی دیده‌ایم. بویان و تیام بازیکنان خوبی هستند که امیدواریم بتوانند در ادامه مسیر به تیم کمک کنند. به خصوص تیام که کلاس فوتبالش بسیار بالا است و به خصوص در آسیا خیلی می تواند به تیم استقلال کمک کند. مجموعه باشگاه به این بازیکنان خارجی خوشبین هستند و امیدواریم که در آینده این بازیکنان موجب رضایتمندی هواداران را هم ایجاد کنند.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار