اخبار جدید

::

:: سزار فاریاس : آینده ایران درخشان خواهد بود

به گزارش آوای استقلال و به نقل از بانک ورزش – سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی گفت: ایران در جام جهانی عملکرد خوبی داشته و مسابقه فردا از این نظر که دو تیم سبک متفاوتی دارند جالب می شود.

سزار فاریاس سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی در نشست خبری پیش از دیدار با ایران اظهار داشت:بازی فردا دیدار جالبی است،ایران مربی خوبی دارد که ٧سال است با ایران کار می کند،ایران در جام جهانی عملکرد خوبی داشته و مسابقه فردا از این نظر که دو تیم سبک متفاوتی دارند جالب می شود.

وی ادامه داد: بولیوی از آمریکای جنوبی می آید و تیم های بزرگی مثل برزیل و آرژانتین در آنجا حضور دارند،صعود از بین این تیم ها به جام جهانی خیلی سخت است ولی همانطور که ایران برای مسابقات پیش رو تلاش می کند ما هم این کار را انجام می دهیم.

فاریاس تاکید کرد:بازی فردا از نظر من بازی خوبی است و در تیم من بازیکنان جوانی هستند که می توانند خود را نشان بدهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش را فردا با نفرات اصلی به مصاف ایران می فرستد یا خیر گفت:ما بازیکنان خوبی داریم که خوب کار می کنند،ایران تیم خوبی است و در آسیا هم جزو تیم های برتر محسوب می شود،تیم ما برای مسابقات انتخابی در ارتفاع بالا بازی می کند و ما می خواهیم بازیکنانمان را با شرایط دیگر جغرافیایی آشنا کنیم.البته بعد مسافت و سفری که داشتیم فرصت خوبی را برای تیم ما فراهم کرده که بتوانیم با شرایط جدید آشنا شویم.

سرمربی تیم ملی بولیوی در خصوص اینکه آیا ایران می تواند قهرمان آسیا شود گفت:ایران در جام جهانی در گروه سختی قرار داشت ولی عملکرد این تیم خوب بود.ما جام جهانی را در لندن که کی روش هم آنجا حضور داشت آنالیز کردیم.این تیم مربی خوبی دارد و از بازیکنان خوبی بهره می برد،ایران می تواند در ادامه بهتر هم شود.

خبرنگاری گفت شما جوان هستید و کمی از رزومه خودتان بگویید که فاریاس پاسخ داد:من ۶سال سابقه مربیگری در ونزوئلا را داشتم،در مسابقات زیر ٢٠ سال آمریکای جنوبی بودم،در مصر هم در جام جهانی سرمربی زیر ٢٠ سال ونزوئلا بودم،سابقه مربیگری در لیگ هند را هم داشتم،در حال حاضر سرمربی استرونجر بولیوی هم هستم و بعد از ماه دسامبر رسما در تیم ملی بولیوی کار خواهم کرد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار