اخبار جدید

::

:: زمانی : با صدرنشینی صعود می کنیم

به گزارش آوای استقلال و به نقل از میزان – حسن زمانی درباره بازی این تیم مقابل الهلال عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این برد را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. شفر نشان داد که مربی باهوش و فهمیده‌ای است و موقعی که با او قرارداد امضا کردیم انتظار چنین روز‌های شیرینی را داشتیم.

وی ادامه داد: همانظور که قبلا هم گفتم استقلال با صدرنشینی از گروه خود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد. با برد مقابل الهلال به پیروزی دربی امیدوارتر شدیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد این که گفته می‌شود بازی آینده این تیم در لیگ برتر برابر فولادخوزستان جنگ نائب قهرمانی است، گفت: استقلال چند بازی خارج از خانه دارد که مهم هستند. بازی با فولاد هم بازی حساسی است اما بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا با پیروزی در اهواز روحیه خوبی برای بازی با دربی داشته باشند.

زمانی در خصوص باخت پرسپولیس برابر السدقطر هم عنوان کرد: امیدوارم پرسپولیس این باخت را جبران کند چون پیروزی نماینده ایران برای کشور افتخارآمیز است.

 

وی درباره اینکه بازیکنان تیم الهلال در یک اقدام ناجوانمردانه بحث یک دقیقه سکوت قبل از بازی به خاطر درگذشتگان سانحه هوایی تهران – یاسوج را رعایت نکردند هم تاکید کرد: از این آدم‌ها انتظار نداریم که بخواهند به کشته شدگان سانحه هوایی احترام بگذارند. اگر قرار بود این موضوع رعایت کنند، به ایران می‌آمدند.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار