اخبار جدید

::

:: روزنامه های قطر: منتظری به ترکیب الاهلی باز می گردد

بر حسب اعلام روزنامه های قطری، سرمربی الاهلی قطر و مسئولان این باشگاه به این نتیجه رسیده اند که منتظری را در تیم خود حفظ کنند.

 

به گزارش آوای استقلال و به نقل از ورزش سه، الاهلی قطر که موبیلی مهاجم کنگویی خود را به دلیل حضور در اردوی پیش از جام ملت های آسیا و مجتبی جباری و احمد السعدی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد پژمان منتظری را به جمع نفرات خود اضافه کرده تا از این بازیکن در اولین بازی دور برگشت لیگ قطر مقابل الغرافه استفاده کند. در این تمرین عدنان مدافع بحرینی نیز حضور داشت، بازیکنی که قرار است در فصل نقل و انتقالات زمستانی با تیم الاهلی قرارداد امضا کند.

حضور مجدد منتظری در ترکیب تیم الاهلی امارات در شرایطی است که باشگاه استقلال علاقمند به حضور این بازیکن در جمع نفرات خود در نیم فصل دوم است. البته هنوز باشگاه الاهلی نظری درباره جدایی پژمان منتظری منتشر نکرده و هرآنچه که در رسانه های قطری نیز درج شده است، به گمانه زنی های آنها بازمی گردد.

با حضور مجدد منتظری در ترکیب الاهلی باید گفت که این باشگاه قطری همچنان به استفاده از مدافع ملی پوش خوش فکر ایرانی اش امیدوار است. یکی از مدیران الاهلی به خبرنگار ورزش سه گفته است فعلا به هیچ وجه بحثی درباره جدایی منتظری از باشگاه الاهلی وجود ندارد.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرهارفتن به نوارابزار