اخبار جدید

::

:: روایت خبرنگار آوای استقلال از ملاقات با پادوانی؛ بی تابی پادو برای بهبودی

آوای استقلال- فرشید نجفی- لئوناردو پادوانی بازیکن مصدوم استقلال چند روزی است که از اهواز به تهران منتقل شده و به همین بهانه خبرنگار آوای استقلال به ملاقات او رفته است تا آخرین وضعیت او را جویا شود.

به قصد ملاقات با پادوانی از بندرعباس وارد تهران شدم. دو روز جستجو و تلاش و پیدا کردن یک آشنا در بیمارستانی که پادو برزیلی حضور دارد کار ساده ای نبود ، بازیکنی که همچنان در بخش ویژه بیمارستان و زیر نظر پزشک و فیزیوتراپ بود و به گفته خیلی از دوستان رسانه ها حق ملاقات و گرفتن عکس و فیلم را نداشتند.

به خیال اینکه ملاقات ساعت ۱۴ تا ۱۶ است خودم سریع رساندم تا بتوانم جزو اولین نفرات باشم تا بازیکن سر به زیر استقلال را ببینم. وقتی وارد لابی شدم حراست بیمارستان گفتند ساعت ۱۵ تا ۱۷ وقت ملاقات هست و متاسفانه هیچ فردی نمی تواند ایشان را ببینند و فقط خانواده درجه یک. چند تلفن به بخش جراحی ، صحبت با رئیس حراست و … بالاخره موفق شدم به طبقه دوازدهم برسم ولی متاسفانه سر پرستار گفت آقای پادوانی رفتند فیزیوتراپی و نیم ساعت دیگه وارد بخش می شود . ناامید نزدیک آسانسور شدم و قصد داشتم به لابی برگردم که در آسانسور باز شد و پادوانی و برادرش همراه یک پرستار وارد بخش شدند ، دیدن یکی از بازیکنان استقلال آن هم در این وضعیت واقعا دردناک بود و صحنه غمگینی بود .

وارد اتاق شدم و برادر پادو گفتند عکس و فیلم به هیچ عنوان نگیرید خود پادو با مهربانی و با آن لهجه شیرین که فارسی صحبت می کرد گفت نمی خوام با این قیافه عکسی ازم منتشر بشه و ما به احترام حرف ایشان هیچ عکسی نگرفتیم ولی گپ و گفتگو کوتاهی با پادوانی داشتیم. از آخرین وضعیتش پرسیدیم که گفت : هنوز گردن و پایم درد می کند و سنگین هستم . گفت دوست دارد زودتر خوب شود.

برایش آرزوی سلامتی کردیم و گفتیم چه قدر هواداران نگران او هستند و دوست داریم مجدد سالم و سرحال به کشورش برگردد .


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار