اخبار جدید

::

:: رضا نعلچگر : باید دست به دست داد تا استقلال موفق بشود

به گزارش آوای استقلال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال – رضا نعلچگر پیشکسوت استقلال درباره مصاف این تیم در مقابل سایپا گفت : سایپا تیم خوبی است چراکه هم کادرفنی و هم بازیکنان خوبی را در خطوط سه گانه خود دارد. علی دایی به پختگی لازم رسیده و توانسته تیم خوبی را راهی مسابقات کند. با توجه به اینکه بازی در استادیوم تختی است، استقلال باید حواسش را جمع کند و هوشیارتر عمل کند. در کل تصور می‌کنم شاهد بازی زیبایی باشیم. طبعاً به عنوان یک استقلالی امیدوارم که استقلال در این بازی بدرخشد و موفق به کسب سه امتیاز شود.

ملی‌پوش سابق استقلال در ادامه در خصوص جوانان حاضر در تیم گفت: این جوانان باید نسبت به فرصتی که توسط تیم استقلال و آقای شفر به آنها داده شده، قدردان باشند. آنها باید به نحو احسن قابلیت‌ها و پتانسیل‌های خودشان را به نمایش بگذارند. خوشبختانه در بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشتند و نشان دادند که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. طبیعتاً اگر این جوانان به هماهنگی بیشتری با بازیکنان باتجربه تر برسند، تیم می‌تواند کیفیت بهتری داشته باشد. من فکر میکنم استقلال در حال بهتر شدن است. استقلال تیم بسیار بزرگیست و با میلیون‌ها هوادار شایسته این است که در صف مدعیان لیگ قرار بگیرد. با حمایت‌های میلیونی هواداران، اعضای تیم باید باید بیش از پیش زحمت بکشند و تلاش کنند که قطعا همین طور هم هست.

نعلچگر که یکی از بهترین هافبک‌های ایران در دهه پنجاه و شصت به شمار می‌رود، در خصوص بازیکنان این پست گفت: بازیکنانی که در خط میانی بازی می‌کنند و وظیفه بازیسازی دارند باید هوشیارتر عمل کنند و در تغزیه مهاجمان دقت بیشتری به خرج دهند. آن‌ها قلب تپنده تیم هستند و عملکرد تیم تا حد خیلی زیادی وابسته به عملکرد آنهاست. مسلماً با رعایت این مسائل هست که تیم می‌تواند به شرایط ایده‌آل برسد و صدر جدول را تصاحب کند.

او در پایان صحبت‌هایش گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا استقلال بتواند توقع میلیونها هوادار را برآورده کند . اعضای باشگاه، پیشکسوتان و هواداران همگی باید منسجمانه و در کنار هم استقلال را به شرایط آرمانی خودش نزدیک کنند.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار