اخبار جدید

::

:: رسانه های سرخ لطفا دایه مهربانتر از مادر نشوید

اختصاصی آوای استقلال – به قلم روژان سلیمی – در جریان دیدار استقلال و ذوب آهن در دقیقه ۲۴ وریا با پا می ‌خواست توپ را دفع کند ولی ضربه او به صورت حبیب‌ زاده برخورد کرد و این بازیکن از ناحیه فک صورت دچار شکستگی شد و به بیمارستان منتقل شد.

حادثه ای که به گفته برخی کارشناسان داوری از عمد نبود و همچنین خود حبیب زاده در گفتگوی کوتاهی گفته بود : این برخوردها در فوتبال طبیعی است و می دانم غفوری از عمد ضربه نزد ، ولی متاسفانه در این چند روز رسانه های سرخ و نشریاتی که ادعای بی طرفی می کنند مدام با بولد کردن این قضیه خواهان محاکمه وریا غفوری هستند .
چرا وقتی سیدمهدی رحمتی زبان حبیب زاده را از بین فکش درآورده و او را از خفگی نجات داد این رسانه ها از تیترهای درشت استفاده نمی کردند و به تعریف و تمجید رحمتی نپرداختند . واقعا جای سوال دارد این همه دشمنی با استقلال برای چیست ؟

این رسانه های سرخ که دایه مهربانتر از مادر شده اند سه سال پیش کجا بودند !؟ آن زمان که کمال کامیابی نیا در بازی با ملوان باید سه بار اخراج می شد و هر بار به لطف داور از دریافت کارت قرمز معاف شد و حتی در دقیقه ۹۳ گل برتری پرسپولیس را نیز به ثمر رساند ، بازیکنی که وقتی کارت زرد اول را دریافت کرد و متوجه شد دربی را از دست داده بدون هیچ ترس و واهمه ای کمر و ساق بازیکنان را نشانه می گرفت تا جایی که ملوانی ها معترض بودند که چرا داور هیچ واکنشی نشان نمی دهد و جالب است در آن زمان هیچ روزنامه ای از این حرکات بسیار خشن را تیتر یک نکرد .

عکس زیر گوشه ای از خشونت این بازیکن در دیدار با ملوان است ، دیداری که سه کارت قرمز داشت ولی … قضاوت با شما .


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار