اخبار جدید

::

:: رحمتی: حرفه ای عمل کردم و در استقلال می مانم

دروازه بان استقلال گفت: من تا پایان قراردادم در خدمت استقلال هستم

 

به گزارش آوای استقلال و به نقل از کاپ، مهدی رحمتی درباره حواشی پیش آمده پس از بازی با سپاهان اظهار داشت: ابتدا فوت هوادار استقلالی را به جامعه استقلال تسلیت بگویم. درباره بازی هم باید بگویم که به نظر من حاشیه ای نبود. بعد از مدتها نیمکت نشین بودم و رفتار حرفه ای مرا دیدید. با حسینی به داخل زمین رفتم و او را گرم کردم و صحبت های لازم را با او کردم.

وی افزود: البته مقداری ناراحت بودم چون بعد از باخت به نفت دوست داشتم بازی کنم. اما صلاحدید کادر فنی این بود. ضمن این که پس از بازی هم بحث هایی درون خانواده ای داشتیم که متاسفانه رسانه ای شد. موضع خود را در مصاحبه ام گفتم.
دروازه بان استقلال درباره پست اینستاگرام خود گفت: خدا را شکر من هر کاری بکنم حاشیه می شود؛ ذکر بگویم، نماز بخوانم یا حتی عکس بیندازم و پست بگذارم. اما پست من ربطی به منصوریان نداشت. کسی نان و نمک من را خورده بود اما مصاحبه کرده بود ولی هیچ ربطی به کادر فنی نداشت.

وی افزود: مشکل اصلی کشور ما این است که همه آن چیزی که در ذهنشان هست را فکر می کنند درست است.

رحمتی در رابطه با این که ایا صحبت هایش خطاب به حنیف عمران زاده است، گفت: کسی که پست مرا خوانده، می داند که منظور من از پست چه بوده است و نباید به آن دامن زد.

دروازه بان استقلال در خاتمه بیان داشت: من به طور حرفه ای تا پایان قراردادم در خدمت استقلال هستم و اگر کادر فنی مرا نخواهند این نظر آنهاست و قابل احترام.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرهارفتن به نوارابزار