اخبار جدید

::

:: دست در دست هم دهیم به مهر ، پرسپولیس را کنیم آباد

اختصاصی آوای استقلال – به قلم روژان سلیمی – سردار کمالی فرمودند : به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای کمک به رشد و توسعه استعدادها در بخش ورزشی کشور، موضوع با تعامل و همکاری مبادی ذیربط بررسی و تصمیم‌گیری شد که خدمت وظیفه عمومی ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانی در رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح تیم ملی حداکثر تا ۳۰ سال تمام و لیگ برتر حداکثر تا ۲۸ سال تمام به تعویق انداخته شود و سپس برای انجام خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

این خبر درست در زمانی اعلام شد که باشگاه تراکتورسازی شکایت رسمی خود از ترابی را تقدیم فدراسیون کرده و با یک قانون ناگهانی خبری منتشر می شود و قانونی می آوردند مبنی بر اینکه بازیکن لیگ برتری تا ۲۸ سال می تواند در خدمت تیم مورد نظر باشد.

وقتی به گذشته برمی گردیم می بینیم تمام دولتمردان دست در دست هم دادند به مهر ، تا تیم حکومی خویش را آباد کنند . یک زمان ظریف و روحانی دست به کار می شوند و با اردوغان وارد مذاکره می شوند تا مشکل طارمی را حل کنند ، روزی دیگر در اوج بدهی های کلانی که دارند قرارداد های میلیاردی امضا می کنند و حالا برای پرونده سربازی ترابی بخشنامه و ماده و تبصره جدید را اعلام می کنند که خدایی نکرده آب در دل سرخکی ها تکان نخورد. این همه خوش خدمتی و ناعدالتی در فوتبال ایران بی سابقه بوده است


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار