اخبار جدید

::

:: خروج از بحران با دستهای خالی

اختصاصی آوای استقلال – نویسنده : محمود فخرالحاج وقتی می گوییم دستهای خالی منظور کمبود بازیکن نیست. عده ای این جمله ما را مسخره می کنند و به آن ایراد می گیرند که تیم استقلال با داشتن این همه بازیکن و جذب بازیکنان جدید چطور دستهایش خالی است و ایراد می گیرند و می گویند قرمزها که از فصل نقل و انتقالات محروم بوده اند و چندین بازیکن جدا شده هم داشته اند چه بگویند اما امروز آنها در کجای راه هستند و استقلال در کجای راه؟! آری ما به آنها حق می دهیم اما مشکل استقلال و ایرادی که ما به تیم خودمان می گیریم همین عدم ثبات در بازیکنان است.
استقلال دستهایش به این دلیل خالی است که ۵ بازیکن اصلی خودش را که ستون های تیم بودند یکی در دفاع و سه تا در هافبک و یک مهاجم را از دست داد، و به جای آنها ۱۰ بازیکن تازه واردی گرفت که نیمی از آنها جوان و کم سن و سال هستند و نیم دیگرشان هم تا بیایند به ترکیب تیم عادت کنند و با آن هماهنگ شوند یا نیم فصل تمام شده یا به پایان فصل رسیده ایم و یکدفصل با سه جام معتبر را از دست داده ایم. با دستهای خالی نمی شود برای همیشه از بحران خارج شد و تا به این تازه واردها زمان و فرصت داده شود که آن هم یک نیم فصل یا یک فصل کامل زمان خواهد برد باز فصل نقل و انتقالات می رسد و نیم دیگر تیم جدا می شوند و باز به اندازه یک تیم بازیکن جدید و تازه وارد اضافه می شود. و این می شود که این داستان بحران های همیشگی ادامه خواهد داشت و تا زمانی که فکری به حال ثبات در ترکیب ۲۵ نفره تیمی نشود هیچ خبر مثبتی شنیده نخواهد شد.
دوستان مسئوولی که نمی دانیم در چه فکر و حالی هستند باید بدانند که موفقیت یک تیم در ثبات شخصیت دادن به آن است و علاوه بر مدیریت و روی نیمکت، باید یک مجموعه ۲۵ نفره با ثباتی هم داشت.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار