اخبار جدید

::

:: خداحافظی پیرمرد پرحاشیه از هیئت مدیره استقلال؛ اکبر عباس ملکی و بن بستی به نام قانون بازنشستگی

به گزارش آوای استقلال و به نقل از طرفداری – پس از اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان در نهادهای دولتی به تصویب رسید باید منتظر سونامی مدیریتی در باشگاه های دولتی نیز باشیم و باشگاه استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست.

بحث عدم به کارگیری بازنشستگان در تمامی نهادهای کشور روز گذشته از مجلس شورای اسلامی به دولت ابلاغ شد و این موضوع به صورت جدی در حال پیگیری است کما اینکه در وزارت ورزش و سایر فدراسیون‌های ورزشی هم شاهد هستیم که شایعه تغییرات شکلی جدی به خود گرفته است.

به نقل از تسنیم، یکی از باشگاه‌هایی که در راس مدیریتش مدیران بازنشسته فعالیت می‌کنند استقلال است. باشگاهی که در حال حاضر ۴ عضو هیات مدیره دارد. امیر حسین فتحی، جواد قراب، اکبر عباسی ملکی و حسن زمانی.

طبق بخشنامه‌ و مصوبه‌ای که از روز گذشته به دولت ابلاغ شده تمامی نهادها باید تا ۲ ماه آینده با افراد بازنشسته قطع همکاری کرده و از افراد دیگری استفاده کنند که در هیات مدیره باشگاه استقلال اکبر عباسی ملکی و جواد قراب بازنشسته هستند. ملکی بازنشسته بانک تجارت و قراب بازنشسته بانک سپه هستند که این نفرات در سیستم جدید به هیچ عنوان حق فعالیت نخواهند داشت و وزارت ورزش به زودی در مورد آنها تصمیم گیری خواهد کرد.

همچنین حسن زمانی در حال حاضر ۳۲ سال سابقه کاری دارد که ۳ سال تا بازنشستگی رسمی وی باقی مانده است. امیر حسین فتحی نیز فعلا به مرز بازنشستگی نرسیده و با توجه به مدت زمان کم حضورش در استقلال به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار