اخبار جدید

::

:: حیدری: دلیلی نداشت بازیکنان پرسپولیس در مورد ما صحبت کنند/سیدجلال مورد احترام است

به گزارش آوای استقلال و به نقل از فارس– مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: باید از این پس در رختکن به بازیکنان بگوییم یک یا دو بر صفر از حریف عقب هستیم و اول به فکر مساوی باشیم و سپس به فکر بردن.

خسرو حیدری درخصوص دیدار آ‌بی‌پوشان مقابل پدیده و اتفاقاتی که بعد از پایان این مسابقه رخ داد صحبت‌های زیر را انجام داد:

برای برد پدیده ظاهرا هم قسم شده بودید ولی به این اتفاق دست پیدا نکردید. 

ما همیشه قبل از بازی به همراه بزرگترهای تیم با هم صحبت می‌کنیم و قبل از بازی به بازیکنان تیم گفتم که این دیدار، دیداری است که می‌تواند سرنوشت قهرمانی را رقم بزند. چون معتقد بودم اگر ا ین بازی را ببریم در نیم فصل دوم مدعی جدی قهرمانی هستیم اما با وجود تلاش بچه‌ها و اینکه اصلا یک موقعیت هم به پدیده ندادیم این اتفاق نیفتاد. در واقع ما بازی را بردیم ولی در جدول سه امتیاز به حساب ما واریز نشد و انصافا از دست داور خیلی ناراحت شدم.

چرا؟ 

اصلا انتظار نداشتم او یک جوان ۱۷ ساله را به خاطر یک تکل ساده اخراج کند. داور باید در وهله اول در زمین مدیریت کند ولی او ابتدا به صیادمنش کار زرد داد و سپس بازیکنی را که ۱۷ سال سن دارد به راحتی از زمین اخراج کرد. اینجاست که داوران در زمین باید بازی را مدیریت کنند. من فکر می‌کنم آمار اشتباهاتی که علیه تیم ما در این فصل رخ داده از دستمان خارج شده و باید در رختکن به بازیکنان بگوییم که یک یا دو بر صفر از حریف عقب هستیم و باید برای مساوی بازی را آغاز کنیم و سپس به فکر بردن باشیم. به نظر من امسال باید با خیلی از مسائل بجنگیم.

از چه نظر این صحبت را مطرح می‌کنید؟ 

اول فصل همه دیدند که هیچ حمایتی از استقلال نشد الان این حرف‌ها فراموش شده است ولی وقتی همه چیز جمع می‌شود به هر حال باعث ناراحتی می‌شود.شما دیدید ابتدای فصل ۵ بازیکن خوب و باکیفیت استقلال از تیم ما جدا شد در حالی که هیچ حمایتی صورت نگرفت اما تیم مقابل و رقیب ما با وجود اینکه پنجره‌اش بسته بود از ابتدای فصل با نفراتش توافق کرد که در نیم فصل به آنها اضافه شوند. به نظر شما این تفاوت نیست. امسال به خاطر این موضوع کار سختی داریم و باز هم تاکید می‌کنم باید با خیلی چیزها بجنگیم.

بعد از صحبت‌های بازیکنان استقلال خیلی از پرسپولیسی‌ها واکنش نشان دادند و علی بیرانوند صحبت‌های تندی را علیه شما مطرح کرد؟ 

یعنی شما معتقدید ما باید ساکت باشیم آن هم در شرایطی که راحت حق ما خورده شده است؟ گل صحیح ما آفساید گرفته شده و وقتی بازی تمام شد و به خیابان رفتیم همه می‌گفتند حق تیم استقلال خورده شد. ما در مورد حق‌خوری‌هایی که از تیم ما شده صحبت کردیم و دلیلی نداشت بازیکنان پرسپولیس در مورد ما صحبت کنند. ما درمورد تیم خودمان حرف زدیم و به نظرم این درست نیست بازیکنان علیه یکدیگر صحبت کنند.

اما به هر حال خیلی از پرسپولیسی‌ها از جمله شجاع خلیل‌زاده و بیرانوند موضع‌‌‌گیری کردند. 

 به نظرم از پرسپولیس سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم که اتفاقا بازیکن بزرگی است می‌تواند حرف بزند. در تیم ما هم بازیکنان بزرگترمان صحبت کردند. شرایط به شکلی است که همه چیز به ضرر استقلال شده و به هر حال بزرگترهای تیم ما حق دارند از تیم‌شان دفاع کنند. اگر سه امتیاز بازی با پدیده را می‌گرفتیم به صدر جدول نزدیک می‌شدیم ولی این حق از ما گرفته شد.اگر آنها بودند ناراحت نمی‌شدند؟ شما مطمئن باشید در نیم فصل دوم با همه نامهربانی‌هایی که به تیم ما می‌شود کار را محکم شروع می‌کنیم.چون دو سه فصل است که لیگ را خوب شروع نکردیم و همین موضوع به ما ضربه زده اما در نیم فصل دوم قطعا کار را پرقدرت آغاز می‌کنیم.

یکی از صحبت‌های که توسط بازیکنان پرسپولیس مطرح شد این بود که شما به جای مطالباتتان از باشگاه ماشین گرفته‌اید آیا این موضوع صحت دارد؟ 

من اولین بار است چنین مساله‌ای می‌شنوم. این را به صراحت می‌گویم دریافتی ما از بازیکنان پرسپولیس کمتر است و من به عنوان بازیکنی که در جریانات باشگاه هستم مطمئنم از تیم رقیب کمتر دریافتی داشتیم. مطرح کردن این بحث‌ها اصلا درست نیست و به نظرم اگر کسی صحبت می‌کند باید محترمانه باشد. مگر بازیکنان استقلال بی‌ادبی کردند یا حرف بدی زدند اگر کسی به مهدی رحمتی و پژمان منتظری حرف بزند انگار به خسرو حیدری حرف زده است. بچه‌های تیم ما در مورد نامهربانی‌ها صحبت کردند چون به هیچ شکلی حمایت نشدیم و این هم جای ناراحتی ندارد.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: هواداران نگران بازیکنان خروجی نباشند

  7 ساعت
 • :: صمد مرفاوی : اختیارات شفر بیشتر از یک سرمربی بود / احترام بازیکنان بزرگ باید حفظ شود

  2 روز
 • :: پروژه نابودی تیم هایی که نام شان ” استقلال” است

  5 روز
 • :: گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور هواداران

  13 روز
 • :: گزارشی از اولین همایش شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان در فرهنگسرای اندیشه

  15 روز
 • :: بهرام امیری : قراردادها و شرط و شروط بازیکن ها نباید رسانه ای شود / برخورد باشگاه با رحمتی و منتظری درست نبود

  16 روز
 • :: روزبه چشمی برای تمدید قرارداد با استقلال به توافق رسید

  23 روز
 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  2ماه
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  3ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  3ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  4ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  4ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  4ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  4ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار