اخبار جدید

::

:: حاشیه دیدار استقلال – پرسپولیس(۲)

به گزارش آوای استقلال – به نقل از فارس : با وجود باز شدن درهای استادیوم از ساعت ۱۱ تنها ۱۰۰۰ نفر از هواداران و علاقه‌مندان به دو تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شده‌اند.

در فاصله حدود ۷ ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس تعدادی از تماشاگران خود را به داخل مجموعه ورزشی آزادی رسانده و روی سکوها مستقر شده‌اند. البته آفتاب و هوای گرم باعث شده تا برخی از تماشاگران پشیمان شده و به محوطه چمن مجموعه ورزشی آزادی رفته و در آنجا مشغول استراحت و صرف غذا هستند.

تنها هزار نفر از طرفداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس در داخل مجموعه آزادی و بقیه به صورت پراکنده در بیرون ورزشگاه مشغول کری‌خوانی برای یکدیگر هستند.

یکی از نکات قابل توجه در دربی امروز این است که تعدادی آشپز خودروهای خود را به شکل رستوران درآورده و در پشت وانت و یا خودروهای شرکت سایپا مشغول فروش غذای خانگی هستند. روی درب این خودروها نوشته است (خورشت قیمه و ماکارانی خانگی، داغ و آماده سرو می‌باشد).

تعدادی از هواداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مقابل درب غربی مجموعه ورزشی آزادی مشغول کشیدن قلیان هستند که این اتفاق باعث تعجب مأموران راهنمایی و رانندگی هم شده است.

تعدادی از مأموران پلیس زن در مقابل ورزشگاه آزادی ایستاده و مراقبت می‌کنند که هواداران دخترِ پسرنما وارد ورزشگاه نشوند. بازرسی بدنی به شکلی کاملاً جدی صورت می‌گیرد و و تماشاگران به راحتی نمی‌توانند هر شیئی را با خود به مجموعه ورزشی آزادی ببرند.

تعدادی از هواداران که از شهرستان‌های مختلف خود را به استادیوم آزادی رسانده‌اند در کنار دریاچه ورزشگاه آزادی و محوطه‌های پیرامون آن که هوا کمی خنک‌تر است مشغول استراحت هستند و تعدادی از آنها خوابیده‌اند.

خیابان منتهی به استادیوم آزادی چه از سمت غرب و چه شرق ترافیک روانی در این خیابان‌ها برقرار است و مشکل خاصی برای مأموران راهنمایی و رانندگی به وجود نیاورده است.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار