اخبار جدید

::

:: جی لوید ساموئل مسلمان شده بود

به گزارش آوای استقلال – روزنامه انگلیسی سان روز گذشته گزارشی عجیب در مورد جی لوید ساموئل بازیکن سابق استقلال منتشر کرده است. این روزنامه در شروع مطلب خود نوشته جی لوید ساموئل که در تصادف تراژیک با ماشین جان خود را از دست داد، یک همسر دوم مخفی داشته است.
هلیا سهیمی، که گویا یک خانم خواننده در ایران است، در بین پست‌های متوالی‌ای که بعد از مرگ ساموئل منتشر کرده، او را «بهترین شوهری که می‌توانستم آرزو کنم» خوانده است.


گفته می‌شود «اِما ساموئل» همسر ۳۸ ساله جی لوید و مادر سه فرزند او، بابت فهمیدن این رابطه شوکه شده است.
جی لوید بازیکن ۳۷ ساله سابق استون‌ویلا، در ماه می‌گذشته هنگام رانندگی با رنجروور خود با یک ماشین ون تصادف کرد و در شعله‌های آتش ناشی از این تصادف سوخت و جان خود را از دست داد.
همه اعضای خانواده او بابت از دست دادن پسر، پدر، همسر و برادر دوست‌داشتنی خود، داغدار شدند.
اما هلیا سهیمی هم که گویا زمان بازیگری جی لوید در ایران با او آشنا شده بود، بابت مرگ این بازیکن داغدار شده و غم و اندوه خود را ابراز کرده است.
پنج‌شنبه گذشته بود که هلیا ویدئویی از جی لوید در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که در آن جی لوید به او می‌گوید: «وقت‌هایی که ناراحت و غمگینی به این ویدئو نگاه کن و بدون که به زودی با هم خواهیم بود.» این زن در ادامه نوشته: «خیلی تنها شدم و دلم برات تنگ شده» و سپس اضافه کرده‌: «فقط دو ماه و هشت روز از قولی که بهم دادی گذشته.»
در یک پست دیگر که در ماه ژوئن منتشر شده، نشان می‌دهد که جی لوید گویا در خفا تغییر دین داده و مسلمان شده تا این دو نفر بتوانند با هم ازدواج کنند.
این خانم نوشته: «یادت می‌آد روزی رو که مسلمان شدی و بعدش یک جشن خصوصی گرفتیم و آرزو کردیم که خیلی زود بتونیم این قضیه رو به دیگران بگیم؟»

جی لوید سال ۲۰۰۸ با اِما ازدواج کرد، البته آن‌ها قبل از ازدواج دو پسر داشتند که حالا ۱۴ و ۱۲ ساله هستند. اِما یک سال بعد از این ازدواج یک پسر دیگر به دنیا آورد، آن زمان جی لوید در بولتون بازی کرد و اِما هم برای اینکه بیشتر پیش فرزندانش باشد از شغل خود که طراحی داخلی بود دست کشید.
بعد از آن بود که جی لوید از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ به ایران رفت تا برای استقلال بازی کند و در آن زمان به گفته همسرش فقط هر «سه، چهار ماه یک بار» به انگلیس برمی‌گشت.
طی همین یک ماه گذشته هلیا سهیمی عکسی دیگر از خودش در کنار جی لوید منتشر کرد و نوشت‌: «همه روزهایم را با نگاه به عکس‌هایی که در آفریقا گرفتیم می‌گذرانم. تو برای من بودی و من برای تو… تو بهترین مرد دنیایی…»
هلیا همچنین در یکی از عکس‌های خود پیراهنی را که جی لوید در تیم استقلال می‌پوشید به تن دارد. پست‌های او البته نشان می‌دهد او رابطه نزدیکی هم با کارون مادر ۵۴ ساله جی لوید و لزلی آن، خواهر ۳۸ ساله او دارد. هلیا در یکی از پست‌های خود کارون (مادر ساموئل) را یک «فرشته» خوانده و نوشته‌: «ممنونم که جی لوید را به دنیا آوردی تا من بتوانم طعم حقیقی عشق را بچشم» و یکی دیگر از پست‌هایش را هم با جمله «تن‌ها خواهر شوهر دنیا» به پایان برده است.

نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  20 روز
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  1ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  1ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  2ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  3ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  3ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  3ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  3ماه
 • :: محمود فکری : پاتوسی کیفیت و توانمندی خوبی دارد / استقلال در هر شرایطی باید بزرگی خودش را حفظ کند

  3ماه
 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  3ماه
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  3ماه
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  3ماه
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  3ماه
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  4ماه
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار