اخبار جدید

::

:: جعل اسناد و دور زدن مردم؛ خواهشاً فیفا به تخلف پرسپولیس رسیدگی کند

آوای استقلال- آرمان معین- متاسفانه تخلف بزرگی در زمینه فوتبال در ایران و برای باشگاهی بنام پرسپولیس تهران اتفاق افتاده است که بازیکنی توانسته با جعل سند و اسناد مقابل تیمهای دیگر در لیگ برتر ایران بازی کند ..

متاسفانه در این برهه جایی برای اعتراض هواداران دیگر تیمها وجود ندارد زیرا تخلفی صورت گرفته که با همکاری سه جانبه باشگاه پرسپولیس تهران و فدراسیون فوتبال ایران و دخالت مستقیم دولت می باشد. پس جایی برای اعتراض نیست .

در جایی هستیم که حتی بازیکن مربوطه در تلویزیون ملی این کشور رسماً به هماهنگی برای دروغ ، سندسازی ، جعل اسناد و دروغگویی به مراجع دارای صلاحیت رسیدگی از جمله فدراسیون جهانی فیفا اعتراف کرده است.

در جایی هستیم که بازیکن به دروغ گفتن ها و اسناد سازی ها اعتراف می کند اما نه فدراسیون و نه کمیته انضباطی داخلی هیچ رسیدگی انجام نمی دهند .

در مورد مبلغی که فیفا باشگاه پرسپولیس را جریمه می کند مسئولین دولتی و سیاسی با دخالت و صحبت با رئیس جمهور ترکیه مذاکره می کنند تا جریمه ای که فیفا تشخیص داده را با هماهنگی سیاسی لغو کنند …

جانب داری ها برای باشگاه مزبور به حدی بیش از حد و زیاد است که می توان تشخیص داد اما جایی برای اعتراض و شکایت باقی نمانده و نذاشته اند چون این تخلف با همکاری فدراسیون ایران و باشگاه و در نهایت مذاکره دولت با رئیس جمهور ترکیه انجام شده و حتی تیتر روزنامه باشگاه مربوطه نیز بوده ، آنجا که صراحتا اعلام کردند که با مقامات ترکیه ای مذاکره کرده اند …

لذا خواهشمندیم در صورت امکان این مسئله برای دو کشور ایران و ترکیه و ابتدا در تمام موارد فدراسیون ایران و باشگاه پرسپولیس روشن گردد و جرایم لازمه را اجرا کنند زیرا کمیته های داخلی با حساب بردن از مقامات دولتی توان انجام کار را ندارند ..

باتشکر

هوادارن تمامی باشگاه های ایرانی آسیب دیده از جعل سند و اسنادی که به دروغ به فدراسیون بین المللی فیفا تحویل داده شده است .


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار