اخبار جدید

::

:: تناقض بزرگ در اظهارات این دو مسوول پیشین باشگاه پرسپولیس

به گزارش آوای استقلال و به نقل از ایسنا – بررسی صحبت‌های اخیر علی‌اکبر طاهری و محمدعلی ترکاشوند مدیرعامل و معاون سابق پرسپولیس حکایت از تناقض بزرگی در اظهارات این دو مسوول پیشین باشگاه در پرونده مهدی طارمی و ریزه اسپور دارد.

علی اکبر طاهری در برنامه‌ای تلویزیونی حاضر شد تا پیرامون مسائل و ابهامات موجود در دوره مدیریتش علی‌الخصوص بحث مهدی طارمی و قراردادش با باشگاه پرسپولیس و همین طور محرومیت این باشگاه از دو پنجره نقل‌ و انتقالات صحبت کند. او در این گفت‌وگو در اظهار نظر جالب مدعی شد باشگاه پرسپولیس بیست و چهارم فروردین ماه با مهدی طارمی تفاهمنامه ای را امضا کرده که بر اساس آن او پس از پایان قراردادش در سال ۹۴ دو سال بعدش نیز بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس برگه انعقاد را هم که به امضا و اثر انگشت طارمی رسیده بود را به دوربین‌های تلویزیونی نشان داد و مدعی بود که این قرارداد در همان تاریخ ۲۴ فروردین ماه به امضای طرفین رسیده است اما شواهد و قرائن مسائل دیگری را نشان می‌دهد که نمی‌خواهیم در این گزارش بیش از آن به آن بپردازیم اما نکته حائز اهمیت و بسیار مهم تناقض گویی میان صحبت های محمدعلی ترکاشوند که در زمان مدیریت طاهری، معاون او محسوب می‌شد با شخص مدیرعامل وقت دارد.

محمد علی ترکاشوند پس از صحبت‌های مهدی طارمی در گفت‌وگویی رادیویی با تکذیب صحبت‌های مهاجم سابق پرسپولیس در اظهار نظری جالب درباره انعقاد قرارداد طارمی با باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: اینکه آقای طارمی می‌گوید را اصلا قبول ندارم. چقدر دوست داشتم آقای ابراهیمی که وکیل طارمی است روی خط برنامه می آمد و صحبت می‌کرد تا مردم از این موضوع کاملا اطلاع داشته باشند. من نمی دانم پس از رفتن طارمی به باشگاه الغرافه چه اتفاقاتی رخ داده است که اینگونه داستان‌ها به وجود آمده است اما این را می‌دانم که عده ای پشت این قضیه هستند تا باشگاه پرسپولیس را به حاشیه وارد کنند. در این خصوص اصلا این موضوع را قبول ندارم. قبل از این که مهدی طارمی به ترکیه برود یعنی دو روز قبل از داربی من و ایشان و آقای ابراهیمی، وکیلشان جلسه‌ای گذاشتیم و به تفاهمات کلی درباره تمدید قرارداد ایشان رسیدیم. خودم هم در آن جلسه بودم. وکیل باشگاه آقای ابراهیمی، همین طور آقای طاهری در جلسه حاضر بودند. در آن جلسه تمام نکات، بند به بند مرور شد و فقط بر سر بعضی از آپشن‌ها مواردی بود که امضا کردیم.

و ادامه‌ داد: به تفاهم رسیدیم و ایشان (طارمی) گفتند به همراه خواهرم و دامادمان می‌خواهم به ترکیه بروم. اجازه بدهید بروم و دو روز دیگر می آییم و امضا می‌کنم. می‌خواهم این را به شما بگویم ما تاریخ این را همان زمان زدیم. هیچ دروغی هم نگفتیم و اصلا به ایشان نگفتیم که بیا با هم دروغ بگوییم و تا آخرش پیش برویم.

پرسپولیسی‌ها چگونه ۲۴ فروردین با طارمی قرارداد امضا می‌کنند اما پس از رفتنش به ترکیه ادعایی برای این که بگویند او بازیکن ما است ندارند؟این موضوع ابهام بسیار بزرگی است اما حالا تناقض گویی در صحبت‌های مدیرعامل و معاون وقت باشگاه هم نشان می‌دهد که در این زمینه مدیران سابق پرسپولیس نه تنها دروغ بزرگی گفته‌اند،‌ بلکه حالا مجبور هستند برای اثبات حرف‌هایشان دروغ‌های دیگری هم بر زبان بیاورند که این مساله باعث ایجاد تناقض در صحبت‌های‌شان شده است.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  2 روز
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  4 روز
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  4 روز
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  10 روز
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  10 روز
 • :: ایمان عالمی : منشا بازیکن خاصی است ولی در سطح تیام نیست

  10 روز
 • :: شفر : در تیم ما هرکسی آماده تر باشد بازی می کند

  11 روز
 • :: علیرضا اکبرپور : کیروش عملکرد خوبی داشت

  13 روز
 • :: احمد سعادتمند: به جای مصاحبه میخواهیم برای تیم گام های اساسی برداریم، کاملا استقلالی ام

  19 روز
 • :: چشمی: قهرمانی در آسیا راحت نیست، برای قهرمانی میجنگیم

  21 روز
 • :: سینا انصاری : مسئولین وزارت ورزش نمی خواهند استقلال به موفقیت برسد

  1ماه
 • :: وریا غفوری: بازی به بازی می جنگیم

  1ماه
 • :: مجیدی : راه طولانی برای سرمربی شدن دارم

  1ماه
 • :: ابراهیمی : نباید تصور کنیم مقابل ویتنام کار ساده‌ای داریم

  1ماه
 • :: کامران منزوی : اتفاقات نیم‌فصل اول برای استقلال رخ داد عیناً در حال تکرار شدن است

  1ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار