اخبار جدید

::

:: تارتار: می خواهیم به حضور در صدر جدول استمرار ببخشیم

آوای استقلال- در هفته ششم لیگ برتر تیم پارس جنوبی در جم از استقلال تهران میزبانی می کند.

 

به نقل از برنا، مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص بازی با استقلال اظهار داشت: بازی مقابل استقلال همیشه سخت است و فردا هم این تیم برای پیروزی به میدان می‌آید و ما از این شرایط استقبال می‌کنیم.

وی به انگیزه بالای بازیکنان و توانمندی این بازیکنان اشاره کرد و ادامه داد: این موضوع کار ما را برای انتخاب ۱۱ نفر سخت کرده است و هنوز به جمع‌بندی نهایی برای انتخاب نفرات نرسیده‌ایم.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با بیان اینکه همه بازیکنان این تیم توان لازم برای بازی مقابل استقلال را دارند، خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا حضور خود را در صدر جدول استمرار ببخشیم و امیدواریم با شکست استقلال به هدف خود برسیم.

وی با اشاره به اینکه روی نقاط ضعف و مشکلات تاکتیکی در تمرینات کار کرده‌ایم، ادامه داد: از استقلال شناخت داریم و در صورتی که بازیکنان دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کنند مشکلی در این مسابقه نخواهیم داشت.

تارتار با بیان اینکه یک امتیاز به درد هیچ یک از دو تیم نمی‌خورد، افزود: استقلال برای رهایی از بحران خود دنبال پیروزی است و ما هم برایم ماندن در کورس صدر جدول دنبال هر سه امتیاز هستیم.

وی خواستار حضور یک‌دست هواداران پارس جنوبی جم در ورزشگاه شد و ادامه داد: امیدواریم در همه نقاط ورزشگاه تماشاگرانی با لباس زرد را ببینیم.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار