اخبار جدید

::

:: بهرام امیری : قراردادها و شرط و شروط بازیکن ها نباید رسانه ای شود / برخورد باشگاه با رحمتی و منتظری درست نبود

گفتگوی اختصاصی با بهرام امیری معاون سابق استقلال – روژان سلیمی : فصل و نقل و انتقالات بهانه ای دست داد تا پای صحبت های بهرام امیری معاون سابق باشگاه استقلال بنشینیم و از استقلال ، رحمتی ،  پروپئچ و … گفتگو کنیم.

 

بهرام امیری در مورد برخورد باشگاه با آقای شفر گفت : بنده با تعویض مربی آن هم در چهار هفته به پایان لیگ مخالف بودم و هستم. اگر قرار بود سرمربی تیم را عوض کنند باید پس از بازی با پرسپولیس این کار را انجام می دادند نه چند هفته به پایان لیگ که متاسفانه هم جام باشگاه ها را از دست دادیم هم قهرمانی لیگ ، نتایج نشان داد باشگاه اشتباه بزرگی کرد. و البته عملکرد آقای شفر در سال دوم اصلا خوب نبود.

امیری در مورد خروج رحمتی به خبرنگار آوای استقلال گفت : رحمتی بازیکن بزرگی است و باید مثل بزرگان با او رفتار شود ، بازیکنی نبود که یک شبه وارد باشگاه شده و فردا برود ، ما در گذشته بازیکن های بزرگی مثل قلعه نویی ، صادق ورمزیار ، برومند ، سهراب بختیاری زاده ، صادقی و … را داشتیم که در مقطعی مجبور به قطع همکاری با آنها شدیم ولی نه توهینی به آنها شد نه تهمتی و همه قانع شدند که بروند. ولی حالا برخی مردم و رسانه ها با حرف هایشان باعث مشکل تراشی شدند و خواستار رفتن رحمتی شدند و باشگاه می توانست بهتر عمل کند که متاسفانه می بینیم با پژمان منتظری هم همان رفتار را انجام دادند .

معاون سابق استقلال در مورد صحبت های که آقای خطیر و حسین حسینی و اعلام شرط برای تمدید قرارداد گفت : هر بازیکنی که رشد می کند درخواست هایش هم رشد می کند و این کاملا طبیعی و حق بازیکن است ، حسینی خیلی سختی کشیده ، در خوابگاه بوده ، از نظر تغذیه و پوشاک و بی پولی هایی که کشیده و واقعا از نظر مالی هیچ وقت به حقش نرسید پس اگر هم شرطی گذاشته حق دارد ، بازیکنی که شرط نگذارد و هر چه باشگاه بگوید قبول کند آن بازیکن رو دست باشگاه مانده. آقای حسینی با یکی از اعضا هئیت مدیره به توافق کامل رسیده بود ولی متاسفانه صحبت های خطیر باعث مشکلات بعد شد. ما نباید طوری رفتار کنیم که مهره های ارزشمند از استقلال جدا شوند. به عنوان مثال رحمتی وقتی می خواست وارد باشگاه استقلال شود سال اول حضورش ۲۵ میلیون از جیب خود داد تا رضایت نامه بگیرد، نیاید توقع داشته باشیم افرادی مثل رحمتی ،  حسینی ، پژمان ، وریا و … برای هر سال تمدید خود از جیب خرج کنند .

بهرام امیری در پاسخ به سوال خبرنگار سایت آوای استقلال مبنی بر طلب پروپئچ گفت : وقتی مدیریت در استقلال مدام در حال تغییر است هیچ کسی کار خود را درست انجام نمی دهد هر کسی وارد می شود و می گوید طلب های قبلی و قراردادهای قبلی به من مربوط نمی شود و بی خیالی طی می کنند ، وقتی مدیرعامل باشگاه تغییر می کند باید اولویت ها را بذاریم روی بازیکن هایی که طلب دارند ، زمانی که پروپئچ به استقلال آمد عملکرد خوبی داشت بازیکن خوبی بود و جواب هم داد فصل بعد آقای منصوریان نظری روی او نداشت و این حق مربی است که بگوید چه بازیکنی را می خواهد چه بازیکنی نمی خواهد ، مدیریت وقت باید سریع کارهای او را انجام می دادند تا بازیکن بلاتکلیف نباشد و بعد برود شکایت کند و غرامت بگیرد.

 

معاون سابق استقلال در پایان گفت : مسائل مالی ، ریز قراردادها ، شروط بازیکن و …. باید همیشه در سکوت خبری باشد و فقط بین اعضا هیئت مدیره باشد. آنها باید رازدار و امین باشگاه هم باشند ، چرا وقتی استقلال با بازیکنی صحبت می کند و یا قرارداد داخلی می بندد تمام جزییات و ریز قراردادها در سایت ها و روزنامه ها رسانه ای می شود ؟ زمان ما وقتی بازیکن وارد هئیت فوتبال می شد و قرارداد رسمی امضا می کرد همه متوجه می شدند ولی الان خیلی زودتر از عضو هیئت مدیره ، سایت ها و خبرنگاران متوجه تمدید بازیکن و یا گرفتن بازیکن جدید می شوند. آقای خطیر بهتر است به جای اینکه بگویی شفاف سازی می کنند و از شرط و شروط بازیکن حرف بزند در مورد ۳ بازیکن و مربی خارجی که آوردند صحبت کنند که هیچ عملکرد مثبتی نداشت، نباید مسائل مالی ، مشکلات داخلی تیم را در نشریات علنی کرد .


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: تراکتور ۲-۴ استقلال؛ آنالیز اختصاصی سایت آوای استقلال

  1ماه
 • :: پاک ضمیر : اولویت من حضور در استقلال است؛ منتظر تماس آقای فتحی هستم

  2ماه
 • :: سرهنگ علیفر از گزارشگری محروم شد!

  3ماه
 • :: سحر، دختر آبی درگذشت؛ خودسوزی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

  3ماه
 • :: هروویه میلیچ، مدافع کروات مدنظر استقلال وارد تهران شد

  4ماه
 • :: حسن روشن : می توانم حرف هایی بزنم که خیلی ها خوششان بیاد؛ ورود خانم ها به استادیوم باید آزاد باشد

  4ماه
 • :: ۱۷ مرداد روز خبرنگار، روز تلاشگران عرصه اندیشه و قلم گرامی باد

  4ماه
 • :: علی تاری : قراردادم با هماهنگی آقای دکتر خطیر بود؛ دوست دارم امسال در استقلال باشم

  4ماه
 • :: قرارداد محسن کریمی بازی به بازی پرداخت می شود؟

  4ماه
 • :: وحید مظاهری : کادر فنی و هئیت مدیره شهید قندی در کارشان صادق هستند / احترام بزرگان باید حفظ شود

  5ماه
 • :: هواداران نگران بازیکنان خروجی نباشند

  5ماه
 • :: صمد مرفاوی : اختیارات شفر بیشتر از یک سرمربی بود / احترام بازیکنان بزرگ باید حفظ شود

  5ماه
 • :: پروژه نابودی تیم هایی که نام شان ” استقلال” است

  5ماه
 • :: گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور هواداران

  5ماه
 • :: گزارشی از اولین همایش شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان در فرهنگسرای اندیشه

  5ماه

 • 
  رفتن به نوار ابزار