اخبار جدید

::

:: بهتاش فریبا : تیم شفر در مسیر درستی قرار دارد, یک مهاجم و یک بازی ساز اضافه می شوند

به گزارش آوای استقلال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال – بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و عضو کمیته فنی گفت: پیش بینی من این بود که استقلال ۱۲ امتیاز از ۴ مسابقه پایانی خود می گیرد و استقلال ۱۲ امتیاز را گرفت زیرا گل استقلال صحیح بود و همه این را دیدند. در آن مقطع من نه احساسی صحبت کردم و نه تعصبی؛ ما بازی را می بینیم و روند تیم را درک می کنیم و متوجه می شویم که استقلال می تواند با این روند برنده باشد و تیم شفر در مسیر درستی قرار داشته و دارد.
وی در ادامه صحبت های خود در تشریح صحبت های قبلی افزود: اولین اتفاق این بود که پدیده بازی آخر استقلال شد و دومین دلیل این بود که در بازی ماشین سازی تیم ما با وجود مساوی، خیلی خوب بازی کرد و موقعیت سازی، دوندگی و پیشرفت تاکتیکی در تیم دیده می شد. از طرف دیگر می دانستیم تیم های باقی مانده نسبت به بازی های گذشته آسان تر بود. البته استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و دیدیم که در هفته های اخیر نمایش خوبی داشت. اگر من یک ماه قبل گفتم ۱۲ امتیاز را استقلال کسب می کند، زیرا ۳-۴فاکتور مهم را بررسی کردم و پیشرفت تیم کاملا ملموس بود و با بررسی جمیع جهات این اتفاق افتاد. استقلال بازی پدیده را نیز برد اما داور مثل خیلی از بازی ها حق تیم را نداد.
پیشکسوت استقلال در بخش بعدی صحبت های خود تشریح کرد: شرایط استقلال شرایط خوبی شد و حالا ۵۵ روز تعطیلی می تواند خیلی به استقلال کمک بکند. مصدوم های استقلال می رسند و زمان کافی برای بدنسازی و کارگروهی دارند. شجاعیان، کریمی، آقاخان اضافه می شوند و یکی دو بازیکن خارجی نیز مد نظر باشگاه هستند. یک مهاجم و یک بازی ساز اضافه می شوند که حضور یک بازیساز برای در دست گرفتن ریتم تیم اهمیت زیادی دارد.
بهتاش فریبا در واکنش به جدایی گرو و نویمایر از استقلال اضافه کرد: همیشه برای خرید بازیکن خارجی فاکتورهایی وجود دارد؛ یکی از این فاکتورها سبک بازی بازیکن و سبک بازی تیم است. در کنار این موضوع نیز بدشانسی وجود دارد. نویمایر بدشانسی آورد. متاسفانه بخشی از انگشت شست پای او آسیب دید که من نیز آن مصدومیت را تجربه کردم و چند ماه از فوتبال دور بودم. آن بخش بسیار جای بدی است و باعث می شود بازیکن اذیت شود. گرو هم بازیکنی بود که می خواست به استقلال کمک کند. او همیشه در بازی زحمت می کشید اما سبک بازی او متفاوت بود. نهایتا اما این دو بازیکن به تیم کمک نکردند.
وی در ادامه افزود: نوع جدایی این دو بازیکن هنر مدیریت بود و مدیریت استقلال تمام حواس خود را جمع کردند تا این دو بازیکن در بهترین زمان و به شکلی مناسب جدا شوند. اکنون نیز دو جای خالی برای اضافه شدن شجاعیان و آقاخان فراهم شده است.
فریبا در بخش بعدی صحبت های خود درباره آینده آبی پوشان بیان کرد: افق استقلال روشن است. شرایط تیم در جدول بهتر شد و فکر می کنم اگر دو یا سه بازی شروع نیم فصل دوم را امتیاز کامل بگیریم، کاملا مدعی خواهیم بود.
پیشکسوت استقلال در ادامه با قدردانی از حمایت هواداران اضافه کرد: هواداران استقلال این هفته نشان دادند که کنار تیم هستند و قلب آنها برای تیم می زند. هواداران همیشه وقتی احساس کرده تیم به آنها احتیاج دارد، در کنار تیم بوده اند.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه در اشاره به سوت های اشتباه داوران اظهار داشت: ما دنبال لطف داوری نیستیم. درست سوت زدن داوران، بهترین اتفاق است. دیروز رسانه رسمی باشگاه فیلمی منتشر کرد که اتفاقات داوری را نشان می داد. برابر نفت مسجد سلیمان پنالتی به ضرر ما گرفتند که چشمی یک متر فاصله داشت و دیگر اشتباهات نیز از این دست بود. ما نمی خواهیم داور به ما کمک کند و می خواهیم فقط درست قضاوت کند. باید نیم فصل دوم اینقدر قوی باشیم که حتی این اشتباهات نیز به ما ضرر نزند.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: سینا انصاری : مسئولین وزارت ورزش نمی خواهند استقلال به موفقیت برسد

  7 روز
 • :: وریا غفوری: بازی به بازی می جنگیم

  7 روز
 • :: مجیدی : راه طولانی برای سرمربی شدن دارم

  10 روز
 • :: ابراهیمی : نباید تصور کنیم مقابل ویتنام کار ساده‌ای داریم

  12 روز
 • :: کامران منزوی : اتفاقات نیم‌فصل اول برای استقلال رخ داد عیناً در حال تکرار شدن است

  12 روز
 • :: دستیاری اسطوره آبی ها ابزاری برای سرپوش گذاشتن بر ناکامی ها

  17 روز
 • :: جام ملت های آسیا سرآغاز اتحاد و حمایت دوباره از تیم ملی

  17 روز
 • :: سهرابیان : دلیل گروه مرگ ما هستیم

  19 روز
 • :: کی روش: به تمام رقبایمان احترام می گذاریم

  21 روز
 • :: صیادمنش : می خواهیم در نیم فصل دوم پرقدرت ظاهر شویم

  22 روز
 • :: قهرمانی در آسیا برای خیلی ها خطرناک است!

  28 روز
 • :: کی روش : در فوتبال هیچ چیزی راحت به دست نمی آید. مخصوصا برای ما

  1ماه
 • :: ایوب اصغرخانی : نیم فصل دوم جای اشتباه نداریم !

  1ماه
 • :: حسینی یک نیم فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد

  1ماه
 • :: آشنایی با لاسینا ترائوره مهاجم احتمالی مد نظر استقلال, بازیکنی شبیه به تیام!

  1ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار