اخبار جدید

::

:: استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش آوای استقلال نویسنده آرش البرزی – بعد از صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا شاهد تحریف تاریخ و دروغ پردازی رسانه های مجازی و‌مطبوعات ورزشی هستیم ، متاسفانه عزیزان قلم به دست و ورزشی نویسان که ظاهرا بی طرف هستند (به جای کلمه ورزشی نویس باید نوشت سرخ نویسان) به حدی از فینالیست شدن تیم محبوبشون ذوق زده هستند که به محض این اتفاق شروع به دروغ پردازی های بزرگ کردند و در تیترهای خودشان پرسپولیس را پرافتخارترین تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نامیدند.

حال از این جماعت قلم به دست و قلم فروخته سوالی دارم

رئال مادرید با ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رکورد دار این مسابقات میباشد.و از این ۱۳قهرمانی ۶ تای آن بعد از تغییر نام جام باشگاه های اروپا به لیگ قهرمانان بوده پس الان با محاسبه خنده دار شما رئال مادرید هم ۶ قهرمانی بعد از سال ۱۹۹۲ و تغییر نام جام باشگاه ها به لیگ قهرمانان باید براش لحاظ شود .

در مورد لیگ قهرمانان آسیا هم همین طور هست و اعتبار و فرمت اون تغییر نکرده و فقط اسم جام عوض شده است. دوستان سعی کنید کمتر دروغ پردازی کنید چون افتخار و قهرمانی های تیم استقلال تهران با تیترهای خنده دار و غرض ورزانه شما کم نمی شود و از بین نمی رود .

الان دنیای مجازی به قدری گسترده هست که با یک سرچ‌ ساده رنکینگ تیم های پر افتخار آسیا (که توسط خود AFC دسته بندی شده) قابل مشاهده هست.

لابد شما از AFC که مرجع اصلی فوتبال در آسیا هست خودتان را بالاتر میدانید که حاضرید شرف ورزشی تان را زیر سوال ببرید و تیتر و دروغی به این بزرگی بنویسید

«دروغ گو دشمن خداست»

جمله بالا رو همیشه موقع مطلب نوشتن در نظر داشته باشید تا حداقل شرافت کاری تان زیر سوال نرود.

اما این مدل نوشتن شما خوبان و قلم فروشان دو حالت دارد

۱- یا خیلی بی سواد و کم سواد هستید و چیزی از فوتبال نمیدونید که همچین تیتر  مضحکی رو استفاده کردید

۲- عقده و حقارت سال ها نرسیدن تیم محبوبتان به فینال آسیا طوری به شما فشار آورده است که از روی جوگیر شدن هر خزبعلاتی را به عرصه نمایش میگذارید.


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار