اخبار جدید

::

:: استقلال شفر ، با انگیزه ، مصمم و مدعی

اختصاصی آوای استقلال – نویسنده : آرمان صادقی – استقلال امروز در هوای بارانی شهر رشت در یک بازی دلچسب ، یک برد قاطع با نتیجه پنج بر صفر را بدست آورد ، چمن زمین سردار جنگل رشت مصنوعی است و فوتبال روی زمین در این زمین سخت و دشوار است ولی برای این استقلال فرقی نمیکند و حتی در چمن مصنوعی هم فوتبال شناور را ارائه می‌دهد ، استقلال شفر تیمی است که فوتبال را روی زمین خوب ارائه میدهد و همانند پرسپولیس برانکو که ادعاهای زیادی دارد فوتبال بکش زیرش را انجام نمی دهد و این را میتوان در بازی امروز و در چمن مصنوعی سردار جنگل هم مشاهده کرد .
به جرأت میتوان گفت هیچ تیمی در لیگ ،فوتبال زیبایی مثل استقلال را انجام نمیدهد حالا این تیم هر هفته بهتر و با هماهنگی کاملتری بازی می کند .
با بازی امروز استقلال به این نتیجه می رسیم که این تیم‌ به ترسناک ترین تیم لیگ تبدیل می شود که به هیچ حریفی رحم نمی کند درست مانند نیم فصل دوم سال قبل .

وینفرد شفر حالا تیمی ساخته که فوتبال را حتی بهتر از تیم پارسال ارائه می دهد و بیشتر موقعیت خلق میکند ، باز هم می گویم که نتیجه صبر هواداران عزیز استقلال را داریم می‌بینیم و این همان وعده ای است که شفر مدتها قبل برای فوتبال زیبا داده بود .
ویران کردن تیم بسیار خوب پارسال توسط مدیران نالایق و خائن سابق باعث تسلیم شدن شفر نشد و حتی او را مصمم تر از قبل برای ساختن تیمی قوی تر از پارسال کرد و درست است که به دلیل ناهماهنگی و دیر بسته شدن تیم امتیازهای هفته های اول را از دست دادیم ولی خیلی خوب و به موقع به لیگ و کورس مدعیان برگشتیم و می توان گفت موتور استقلال تازه روشن شده است و این تیم در هر بازی با یک بازی هماهنگ نه تنها به دنبال بردن است بلکه عطش گلزنی این تیم زیاد شده و این نشان از تزریق انگیزه و روحیه دادن شفر به بازیکنان است .
بازیکنانی که تا دو ماه قبل کاملا بی روح و بی انگیزه بودند حالا تبدیل به جنگجوهایی شدند که حریف می‌طلبند و هراس از رو به رو شدن با هیچ تیمی را ندارند .
و خیلی خوشحالیم که هواداران بازیچه دست رسانه های سرخ نشدند و بگذریم که هنوز هیچ چیز تمام نشده چون این رسانه از هر حربه ای برای بر هم زدن آرامش و ایجاد حاشیه برای شفر و استقلال استفاده خواهند کرد پس کاملا باید هوشیار بود.
چند جمله ای هم از فرشید باقری این پسر محجوب و بی حاشیه بگوییم که واقعا باید جنگیدن و تلاش کردن را از این بازیکن یاد گرفت کاری که بیت سعید و رحمانی از پسش بر نیامدند ولی تبریزی می تواند برای بازگشت به دوران اوج خود فرشید باقری را الگوی خود قرار دهد .
فصل ۹۵-۹۶ و حتی نیم فصل اول سال گذشته هیچ وقت از یادمان نمی رود که تا چه اندازه هوادار از بازی باقری زجر میکشید و استقلالی ها دوست داشتند که باقری استقلال را ترک کند ، ولی سماجت و جنگیدن و تلاش باقری باعث شد نظر هواداران تغییر کند و حالا تبدیل به یکی از بازیکنان محبوب استقلال شود.

باقری برای سایر بازیکنان استقلال باید نماد جنگیدن و تلاش کردن باشد. حالا تنها یک بازی دیگر تا نیم فصل اول باقی است و با برد مقابل پدیده نیم فصل دوم روشنی در انتظار استقلال و هواداران عزیز است و امیدواریم روزهای روشن و درخشانی در انتظارت پسران آبی پایتخت باشد.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: تراکتور ۲-۴ استقلال؛ آنالیز اختصاصی سایت آوای استقلال

  17 روز
 • :: پاک ضمیر : اولویت من حضور در استقلال است؛ منتظر تماس آقای فتحی هستم

  1ماه
 • :: سرهنگ علیفر از گزارشگری محروم شد!

  2ماه
 • :: سحر، دختر آبی درگذشت؛ خودسوزی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

  2ماه
 • :: هروویه میلیچ، مدافع کروات مدنظر استقلال وارد تهران شد

  3ماه
 • :: حسن روشن : می توانم حرف هایی بزنم که خیلی ها خوششان بیاد؛ ورود خانم ها به استادیوم باید آزاد باشد

  3ماه
 • :: ۱۷ مرداد روز خبرنگار، روز تلاشگران عرصه اندیشه و قلم گرامی باد

  3ماه
 • :: علی تاری : قراردادم با هماهنگی آقای دکتر خطیر بود؛ دوست دارم امسال در استقلال باشم

  4ماه
 • :: قرارداد محسن کریمی بازی به بازی پرداخت می شود؟

  4ماه
 • :: وحید مظاهری : کادر فنی و هئیت مدیره شهید قندی در کارشان صادق هستند / احترام بزرگان باید حفظ شود

  4ماه
 • :: هواداران نگران بازیکنان خروجی نباشند

  4ماه
 • :: صمد مرفاوی : اختیارات شفر بیشتر از یک سرمربی بود / احترام بازیکنان بزرگ باید حفظ شود

  4ماه
 • :: پروژه نابودی تیم هایی که نام شان ” استقلال” است

  4ماه
 • :: گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور هواداران

  5ماه
 • :: گزارشی از اولین همایش شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان در فرهنگسرای اندیشه

  5ماه

 • 
  رفتن به نوار ابزار