اخبار جدید

::

:: استقلال شفر ، با انگیزه ، مصمم و مدعی

اختصاصی آوای استقلال – نویسنده : آرمان صادقی – استقلال امروز در هوای بارانی شهر رشت در یک بازی دلچسب ، یک برد قاطع با نتیجه پنج بر صفر را بدست آورد ، چمن زمین سردار جنگل رشت مصنوعی است و فوتبال روی زمین در این زمین سخت و دشوار است ولی برای این استقلال فرقی نمیکند و حتی در چمن مصنوعی هم فوتبال شناور را ارائه می‌دهد ، استقلال شفر تیمی است که فوتبال را روی زمین خوب ارائه میدهد و همانند پرسپولیس برانکو که ادعاهای زیادی دارد فوتبال بکش زیرش را انجام نمی دهد و این را میتوان در بازی امروز و در چمن مصنوعی سردار جنگل هم مشاهده کرد .
به جرأت میتوان گفت هیچ تیمی در لیگ ،فوتبال زیبایی مثل استقلال را انجام نمیدهد حالا این تیم هر هفته بهتر و با هماهنگی کاملتری بازی می کند .
با بازی امروز استقلال به این نتیجه می رسیم که این تیم‌ به ترسناک ترین تیم لیگ تبدیل می شود که به هیچ حریفی رحم نمی کند درست مانند نیم فصل دوم سال قبل .

وینفرد شفر حالا تیمی ساخته که فوتبال را حتی بهتر از تیم پارسال ارائه می دهد و بیشتر موقعیت خلق میکند ، باز هم می گویم که نتیجه صبر هواداران عزیز استقلال را داریم می‌بینیم و این همان وعده ای است که شفر مدتها قبل برای فوتبال زیبا داده بود .
ویران کردن تیم بسیار خوب پارسال توسط مدیران نالایق و خائن سابق باعث تسلیم شدن شفر نشد و حتی او را مصمم تر از قبل برای ساختن تیمی قوی تر از پارسال کرد و درست است که به دلیل ناهماهنگی و دیر بسته شدن تیم امتیازهای هفته های اول را از دست دادیم ولی خیلی خوب و به موقع به لیگ و کورس مدعیان برگشتیم و می توان گفت موتور استقلال تازه روشن شده است و این تیم در هر بازی با یک بازی هماهنگ نه تنها به دنبال بردن است بلکه عطش گلزنی این تیم زیاد شده و این نشان از تزریق انگیزه و روحیه دادن شفر به بازیکنان است .
بازیکنانی که تا دو ماه قبل کاملا بی روح و بی انگیزه بودند حالا تبدیل به جنگجوهایی شدند که حریف می‌طلبند و هراس از رو به رو شدن با هیچ تیمی را ندارند .
و خیلی خوشحالیم که هواداران بازیچه دست رسانه های سرخ نشدند و بگذریم که هنوز هیچ چیز تمام نشده چون این رسانه از هر حربه ای برای بر هم زدن آرامش و ایجاد حاشیه برای شفر و استقلال استفاده خواهند کرد پس کاملا باید هوشیار بود.
چند جمله ای هم از فرشید باقری این پسر محجوب و بی حاشیه بگوییم که واقعا باید جنگیدن و تلاش کردن را از این بازیکن یاد گرفت کاری که بیت سعید و رحمانی از پسش بر نیامدند ولی تبریزی می تواند برای بازگشت به دوران اوج خود فرشید باقری را الگوی خود قرار دهد .
فصل ۹۵-۹۶ و حتی نیم فصل اول سال گذشته هیچ وقت از یادمان نمی رود که تا چه اندازه هوادار از بازی باقری زجر میکشید و استقلالی ها دوست داشتند که باقری استقلال را ترک کند ، ولی سماجت و جنگیدن و تلاش باقری باعث شد نظر هواداران تغییر کند و حالا تبدیل به یکی از بازیکنان محبوب استقلال شود.

باقری برای سایر بازیکنان استقلال باید نماد جنگیدن و تلاش کردن باشد. حالا تنها یک بازی دیگر تا نیم فصل اول باقی است و با برد مقابل پدیده نیم فصل دوم روشنی در انتظار استقلال و هواداران عزیز است و امیدواریم روزهای روشن و درخشانی در انتظارت پسران آبی پایتخت باشد.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  14 روز
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  17 روز
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  18 روز
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  19 روز
 • :: محمود فکری : پاتوسی کیفیت و توانمندی خوبی دارد / استقلال در هر شرایطی باید بزرگی خودش را حفظ کند

  28 روز
 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  1ماه
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  1ماه
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  1ماه
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  1ماه
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  2ماه
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  2ماه
 • :: ایمان عالمی : منشا بازیکن خاصی است ولی در سطح تیام نیست

  2ماه
 • :: شفر : در تیم ما هرکسی آماده تر باشد بازی می کند

  2ماه
 • :: علیرضا اکبرپور : کیروش عملکرد خوبی داشت

  2ماه
 • :: احمد سعادتمند: به جای مصاحبه میخواهیم برای تیم گام های اساسی برداریم، کاملا استقلالی ام

  2ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار