اخبار جدید

::

:: اختصاصی: هوادار! ترس برادر مرگ است و شجاعت قاموس پیروزی

اختصاصی آوای استقلال- حسن صانعی پور- می گویند ترس برادر مرگ است، برای موفقیت یک رمز بیشتر وجود نداشته و ندارد و آن هم شجاعت است. آنهایی که در مسیر حرکت بترسند محکوم به شکست هستند و اوج ازآن مردان دلیر و بی باک است.

استقلال پس از دو سه سالی که حداقل در نتیجه گیری کارنامه مناسبی نداشته که شاید ناشی از ترس و جسور نبودن صاحبانش اعم از مدیر و مربی و بازیکن و هوادار بوده باشد ، قدم در راهی گذاشته است که برای ادامه موفقیت آمیز فقط وفقط نیاز به شجاعت مردانش در همه ارکان دارد.

شجاعت یک مربی لاجرم به بازیکن منتقل شده و در نهایت شجاعت بازیکن حماسه ساز می شود.

همواره و در هرکشوری از هوادار به عنوان یار دوازدهم یاد می شود. این یار دوازده در فوتبال احساسی ایران بسیار پررنگتر جلوه می کند، جایی که نقطه قوت تیم شده و هزارتوی پر حادثه مسابقه را هموار می سازد.

بازیکنان جوانی به تیم آمده اند. در مجموعه ی بازیکنان یک تیم گاهی اتفاق میفتد بازیکنی دچار حوادثی می شود که ادامه پر فروغ را از او دور کرده و او را به قهقرا و نابودی می کشاند. چه بسیار جوانانی که خوب و خوش آتیه به تیم آمدند ولی ادامه ی خوبی در روند کاری خود نداشته و فراموش شدند، مثلا خذیراوی که یکی از پر استعدادترین بازیکنان زمان خودش بود درگیر حواشی شده و راهش به بن بست می رسد و یا مؤمن زاده که یکی از دونده ترین بازیکنان تاریخ ایران بود دچار سردرگمی می شود و غیر موثر می گردد، برعکس غلامرضا عنایتی با دوری از حواشی تاریخ ساز می شود. در این میان نقش من و شمای هوادار در حمایت و بازگرداندن این بازیکنان بسیار مهم است و در نهایت به حصول نتیجه تیم استقلال منجر می شود.

استقلال امسال از هر لحاظ پوست انداخته و برای اوج گرفتن به یک شروع جانانه محتاج است ؛ استارتی عاقلانه و آغازی در خور نام خود!

حادثه ای در ابتدای فصل همه را در هر سطحی( هوادار، پیشکسوت، بازیکن وحتی خود علی منصوریان) نگران کرده ، دل هوادار تپیده و شاید گمان بعضی به بیراهه نیز رفته است.

اما دوستان من: این زمان ، هنگامه شجاعت است و فصل نترسیدن و موقع عاقل بودن!

هوادار: ما امسال از علی منصور چه چیزی را انتظار داریم (بیایید این سوال را برای خود حلاجی کنیم و جواب را به خودمان بدهیم، جواب هر چه که باشد در توان این استقلال است)

ما از این استقلال تداوم قدرت، ارایه بازی زیبا، خلق صحنه های هیجانی، رسیدن به عزت همیشگی، کمترشدن نوسانات منفی در تیم و در نهایت قهرمانی وکسب سهمیه مستقیم را خواستاریم.

وحال استقلال از ما چه می خواهد؟ ( اندکی در مورد این سؤال نیز تأمل کنیم)

این استقلال از ما آرامش، حضور به موقع، احترام به همه ارکان باشگاه، کنار گذاشتن قضاوت های نادرست ، درک بالا از شرایط بازیکنان و در نهایت صبر می خواهد.

عزیزان : علی منصور ساربانی قهار است و با وجود من و تو قهارتر خواهد شد، علی منصور مرد روزهای سخت است و با من و تو بر مشکلات پیروز خواهد شد.

حداقل باید یک نیم فصل هیجان کاذب را فراموش کرده وعاشقانه از منصوریان و استقلال کبیر حمایت کرد.

به امید روزهای خوب…


نام شما :

ایمیل شما :
رفتن به نوارابزار