اخبار جدید

::

:: ابراهیمی : نباید تصور کنیم مقابل ویتنام کار ساده‌ای داریم

به گزارش آوای استقلال و به نقل از خبرورزشی – امید ابراهیمی دوباره جنگنده و خستگی‌ناپذیر. احتمالاً شما هم با ما موافق هستید. او در زمین مسابقه طوری می‌جنگد که انگار آخرین بازی عمرش است. بعد از مصدومیت سعید عزت‌اللهی که بازیکنی کلیدی بود، حداقل حضور امید ابراهیمی خیال‌مان را تا حدود زیادی در میانه میدان راحت کرد. یک روز بعد از این بازی گفت‌وگویی اختصاصی با امید داشتیم. او درباره بازی یمن گفت و از دیدار با ویتنام حرف زد. کمی هم درباره مهدی طارمی حرف زد و به حمایت از این بازیکن پرداخت.
امید خسته نباشی. عملکرد تیم ملی عالی بود. می‌توان گفت این برد شما یکجور‌هایی خط و نشان کشیدن برای رقبا بود.
من این‌طور فکر نمی‌کنم. ما سعی کردیم از روز اول مسابقات در هر بازی تمرکز کافی داشته باشیم تا امتیازات لازم را به دست بیاوریم. اگر بتوانیم گل‌های بیشتری در بازی‌ها بزنیم که چه بهتر. راستش در ۱۵ دقیقه اول بازی یمن از کار خودمان راضی نبودیم ولی در ادامه خوب کار کردیم و تمرکز لازم را به دست آوردیم. یک برد خوب به دست آوردیم و راستش از همان شب بازی با یمن برای دیدار با ویتنام استارت زدیم.
تو هم جزو خوب‌های تیم ملی بودی و انصافاً در میانه میدان خیلی دویدی و جنگیدی. 
من سعی کردم بهترین بازی‌ام را برای تیم ملی انجام دهم. کلاً تیم ما توانایی عملکرد بهتر را هم دارد. در همان بازی با یمن همه تلاش‌مان این بود که بتوانیم گل‌های بیشتری بزنیم.
یک‌جور‌هایی سیری‌ناپذیر بودیم و تا لحظه آخر گل می‌خواستیم. 
دقیقاً. وقتی می‌بینیم می‌توانیم گل‌های بیشتری بزنیم، چرا نزنیم؟ ما توانایی این را داشتیم که حتی بیشتر از ۵ گل به یمن بزنیم. به نظرم اگر خوش‌شانس بودیم و موقعیت‌های دیگرمان هم گل می‌شد می‌توانستیم ۴ یا ۵ گل دیگر بزنیم و حتی نتیجه بازی را دو رقمی کنیم. ان‌شا‌ءا… در بازی با ویتنام هم بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم.
سؤال بعدی من درباره مهدی طارمی است. تو هم در قطر هستی. نیم‌فصل اول مهدی خیلی تحت فشار بود و اذیت شد ولی در بازی با یمن دو گل زد. در دیدار‌های دوستانه هم که عالی بود. در این باره حرف می‌زنی. 
مهدی از دوستان خیلی خوب من است. واقعاً دوستش دارم. توانایی مهدی طارمی بیشتر از این است. گاهی به او خیلی سخت می‌گیرند و مهدی را تحت فشار می‌گذارند. او این‌قدر توانایی دارد که از پس روز‌های سخت و بدشانسی‌هایش بربیاید. اول از همه امیدوارم تیم ملی موفق شود. امیدوارم او و دیگر فوروارد‌های تیم بتوانند در بازی‌های بعدی بیشتر و بیشتر گل بزنند. به هر حال مهاجم‌های خوبی داریم.
و چقدر خوب می‌شود آقای گل رقابت‌ها از تیم ملی باشد. درست است؟
ببینید خیلی سخت است. واقعاً نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه کسی آقای گل رقابت‌ها می‌شود ولی ما توانایی زیادی در خط حمله داریم. امیدوارم اول از همه تیم ملی ایران موفق باشد و بتواند در جام ملت‌ها بهترین نتایج را به دست بیاورد ولی اگر آقای گلی جام را هم مال خود کنیم که خیلی عالی می‌شود. بچه‌های ما توانایی این را دارند که آقای گل شوند و قطعاً ما هم حمایت لازم را از مهاجمان تیم خواهیم کرد.
بازی بعدی هم مقابل ویتنام است. طبیعتاً با این برد خیلی‌ها فکر می‌کنند آن بازی برای ما ساده خواهد بود. 
نه این اصلاً درست نیست. شرایط هر بازی با بازی دیگر فرق دارد. مثلاً امارات در افتتاحیه جلوی بحرین نزدیک بود ببازد ولی شاید در بازی دوم کلاً متحول شود. واقعاً نمی‌توان بازی‌ها را با هم مقایسه کرد. ویتنام تیم متفاوتی است. از شرق آسیا می‌آید. در این چند سال هم سرمایه‌گذاری زیادی کرده است. نباید تصور کنیم کار ساده‌ای داریم. اتفاقاً بازی خیلی سخت است و باید همان‌طور که در دیدار با یمن با همه وجود به زمین رفتیم، در آن مسابقه هم تمام قدرت‌مان را بگذاریم تا ان‌شا‌ءا… برنده باشیم. چیزی که همه ما آن را باور داریم این است که تمام تیم‌های حاضر در جام ملت‌ها قدرتمند هستند.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: هواداران نگران بازیکنان خروجی نباشند

  7 ساعت
 • :: صمد مرفاوی : اختیارات شفر بیشتر از یک سرمربی بود / احترام بازیکنان بزرگ باید حفظ شود

  2 روز
 • :: پروژه نابودی تیم هایی که نام شان ” استقلال” است

  5 روز
 • :: گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور هواداران

  13 روز
 • :: گزارشی از اولین همایش شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان در فرهنگسرای اندیشه

  15 روز
 • :: بهرام امیری : قراردادها و شرط و شروط بازیکن ها نباید رسانه ای شود / برخورد باشگاه با رحمتی و منتظری درست نبود

  16 روز
 • :: روزبه چشمی برای تمدید قرارداد با استقلال به توافق رسید

  23 روز
 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  2ماه
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  3ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  3ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  4ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  4ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  4ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  4ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار