اخبار جدید

::

:: آقاخان : دوست دارم نظر کادر فنی را جلب کنم

به گزارش آوای استقلال و به نقل از سایت گل – مرتضی آقاخان جدیدترین خرید استقلالی ها در بازار تابستانی بعد از امضای قراردادی سه ساله و پیوستن به جمع آبی پوشان پایتخت مدعی شد تمام هدفش این است که بتواند به اعتماد سرمربی آلمانی و طرفداران استقلال پاسخ مثبت بدهد در زیر خلاصه ای از گفتگوی این بازیکن را می خوانید

آقای شفر دو هفته بود که به ایران آمده بودند، بعد از بازی با پیکان گویا ایشان و آنالیزوراستقلال بازی های من را دیده بودند به همین خاطر وقتی شنیدم استقلال و آقای شفر به من علاقه دارند بلادرنگ تصمیم خودم برای آمدن به این تیم را گرفتم.

در بازی برگشت خیلی دوست داشتم در آن بازی می توانستم توانایی های خودم را نشان بدهم چون خوب کار کردن باعث پیشرفت خودم می شد هم اینکه به باشگاه پیکان کمک می کردم. الحق و الانصاف در این چند سال حضورم در پیکان مدیریت باشگاه و مجموعه ایران خودرو چه آنهایی که در کارخانه و چه بیرون آن واقعا به من لطف داشتند و از صمیم قلب دوست شان دارم و در خاطر و یادم این لطف آنها می ماند. با کادرفنی مختلفی کار کردم و همین جا از مدیریت و کادرفنی به خصوص آقای جلالی و همکاران ایشان تشکر می کنم و امیدوارم تیم پیکان در لیگ موفق باشد.

صدرصد باشگاه پیکان که فوتبال حرفه ای خودم را از این تیم شروع کردم و به من لطف داشتند تماس گرفتند و دوست داشتند دوباره همکاری کنیم که من خیلی صادقانه گفتم امسال اولویتم استقلال است اگر قسمت نبود این پیراهن مقدس را بپوشم حتما برای پیکان بازی می کنم. اولویت دوم من پیکان بود و با صراحت گفتم و این که حالا در استقلال هستم واقعا خوشحالم .

قطعا برایم مهم این است که نظر کادرفنی را جلب کنم و دستورات آقای شفر را به بهترین شکل پیاده کنم. به اندازه گل زدن برایم پاس گل دادن هم جذاب است اما اگر فرصتی پیش بیاید بدم نمی آید یک گل دیگر به بیرانوند بزنم چون سابقه گلزنی به او در بازی پیکان –پرسپولیس را دارم. گل زدن واقعا لذت بخش و کنترل کردن هم سخت است اما مطئنا برای امسال شادی گل ویژه کنار گذاشتم که بعد اولین گل برای استقلال آن را خواهید دید.

تیام نشان داده قابلیت فنی بالایی دارد و از محبوبیت خاصی بین هواداران برخوردار است. وقتی یک مهاجم نوک تمام کننده در خط حمله کار می کند خیال هافبک ها هم راحت است و توپ ها را بهتر می توانیم برای مهاجم نوک بفرستیم تا گلزنی کند و مثمرثمر باشد. صددرصد وینگر بازی کنم همه تلاشم این است که کادرفنی راضی باشد.

قبل از هر چیز متاسفم بابت اتفاق بدی که برای داریوش شجاعیان افتاد و امیدوارم هرچه زودتر این بازیکن با کیفیت و فنی فوتبال کشورمان که حق او بود به تیم ملی هم برسد، به میادین بازگردد. این مصدومیت همه اهالی فوتبال را ناراحت کرد. من خودم را برای چندین پست آماده کردم و در تمرینات سعی می کنم بالاترین آمادگی را داشته باشم و اگر قرار شد وینگر چپ باشم به بهترین شکل جای خالی داریوش را پر کنم اما مهم تاثیرگذار بودن برایم استقلال است.

مهدی رحمتی از بزرگان فوتبال ایران و استقلال است. من همیشه با آقامهدی در ارتباط هستم و از راهنمایی های او استفاده می کنم و هرکجا برایم مشکلی پیش می آمد از او کمک می گرفتم. همیشه سیدمهدی به من لطف داشته و صددرصد این افتخار نصیب من شد که دوباره کنار کاپیتان رحمتی باشم و از راهنمایی های او بهره ببرم و هرچه زودتر با شرایط تیم وفق پیدا کنم.

در مورد قرارداد میلیاردی ، واقعا چنین چیزی نبود نمی دانم چرا این شایعه را درست کردند و چه هدفی داشتند. با افتخار با تمام وجود باشگاه استقلال را انتخاب کردم. وقتی پیشنهاد به من رسید با تمام وجود تحت هر شرایطی وارد مباحث مالی نشدم .از راهنمایی های آقای افتخاری و آقای توفیقی بهره بردم، صلاح بدانند بیشتر صحبت خواهند کرد اما الان خوشحالم با تمام این همه هجمه لباس استقلال را برتن کردم.

در مورد اینکه گفته شد من فقط شماره ۹ را می خواهم این هم از آن حرف هایی بود که طی این مدت علیه من مطرح کردند. من نه شرط مالی خاصی داشتم و نه از این که ازاین شروط برای باشگاه استقلال گذاشتم چون به نظرم شرط و شروط برای استقلال بزرگ گذاشتن خنده دار است. برای یک فوتبالیست جوان مثل من آرزوست که در استقلال حضور داشته باشد. من این سعادت را دارم و امیدوارم با کیفیت جواب همه محبت ها را بدهم. من به شماره ۹ علاقه دارم چون هر موقع پوشیدم احساس خوبی داشته و انگیزه مضاعفی به من می دهد اما حساسیت خاصی ندارم و باشگاه هر شماره ای را صلاح بداند من خواهم پوشید و مهم این است که از لحاظ کیفیت نظر کادرفنی و مدیریت را بابت اعتمادی که به من داشتند جلب کنم.

ما چهار برادر هستیم که به جز یکی به همراه مادرم همه استقلالی هستند. باور کنید وقتی بازی فوتبال دارم یا فوتبال می بینیم آنقدر برادرانم فوتبالی هستند که جلوی آنها کم می آورم. یکی از برادرانم پرسپولیسی است که حسابی با او به خصوص در دربی ها کری داریم اما مهمترین مساله این است که مادرم استقلالی است و حسابی از پس آن برادرم که پرسپولیسی است بر می آید. پدرم هم اهل ورزش است اما مثل بقیه اعضای خانواده اهل هیجان فوتبال نیست


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: بهتاش فریبا :به شدت پیگیر قضیه سوپر جام هستیم / تمام دارایی های باشگاه استقلال ضبط شد

  3 روز
 • :: داوری پر اشتباه دیدار استقلال و تراکتور سازی بلای جان آبی پوشان پایتخت

  7 روز
 • :: ایمان عالمی در مصاحبه با آوای استقلال: منشا باید در خط هافبک بازی کند؛ شرایط سپاهان برای قهرمانی ایده‌آل‌تر است

  9 روز
 • :: مدیران استقلال متهم به معامله بر سر پرونده سوپرجام

  9 روز
 • :: استقلال به آنچه استحقاقش را داشت رسید

  15 روز
 • :: شفر : با همه توان جنگیدیم, باید به این تیم احترام گذاشت

  15 روز
 • :: ایمان عالمی : منشا بازیکن خاصی است ولی در سطح تیام نیست

  15 روز
 • :: شفر : در تیم ما هرکسی آماده تر باشد بازی می کند

  16 روز
 • :: علیرضا اکبرپور : کیروش عملکرد خوبی داشت

  18 روز
 • :: احمد سعادتمند: به جای مصاحبه میخواهیم برای تیم گام های اساسی برداریم، کاملا استقلالی ام

  25 روز
 • :: چشمی: قهرمانی در آسیا راحت نیست، برای قهرمانی میجنگیم

  27 روز
 • :: سینا انصاری : مسئولین وزارت ورزش نمی خواهند استقلال به موفقیت برسد

  1ماه
 • :: وریا غفوری: بازی به بازی می جنگیم

  1ماه
 • :: مجیدی : راه طولانی برای سرمربی شدن دارم

  1ماه
 • :: ابراهیمی : نباید تصور کنیم مقابل ویتنام کار ساده‌ای داریم

  1ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار