اخبار جدید

::

:: آشنایی با لاسینا ترائوره مهاجم احتمالی مد نظر استقلال, بازیکنی شبیه به تیام!

به گزارش آوای استقلال و به نقل از خبرورزشی – لاسینا ترائوره» اسم مهاجمی سیه‌چرده و ۲۴ ساله بود که آماری پرفراز و نشیب در تیم‌های مطرح و نیمه‌مطرح اروپایی داشت. با این همه بررسی کارنامه این بازیکن که با باشگاه موناکو قرارداد دارد، ولی چند سالی است که به صورت قرضی از این تیم به تیم‌های دیگر رفته نشان داد که «ترائوره» هم خوب گل می‌زند و هم خوب گل نمی‌زند!
استارت درخشان در روسیه!
لاسینا از سال ۲۰۱۲ به رده بزرگسالان آمده و در باشگاه کراسنودار، فوتبالش را در لیگ روسیه استارت زده است. او در نخستین فصل بازی اش در رده بزرگسالان با به ثمر رساندن ۱۸ گل موفق شد مشتری‌های زیادی را برای خودش دست و پا کند. یکی از آن‌ها باشگاه آنژی بود که دو سال این بازیکن را به خدمت گرفت، ولی لاسینا در فصل اول حضورش در آن تیم ۱۲ گل و فصل بعد یک گل بیشتر برای آن تیم به ثمر نرساند.
مثل تیام مسلمان است!
لاسینا هم مانند دیگر هموطنش که فصل قبل در استقلال بود مسلمان است با این تفاوت که ۱۶ برادر دارد. البته دو برادر دیگرش هم در حال حاضر در لیگ برتر رومانی توپ می‌زنند.
بازی در لیگ برتر انگلیس!
این مهاجم پس از روسیه راهی لیگ برتر انگلیس و باشگاه اورتون شد، اما در طول فصل ۱۴-۲۰۱۳ فقط یک دقیقه بازی به او رسید تا مقابل هال‌سیتی به زمین برود.
ورود به لوشامپیونه!
پس از اورتون، باشگاه موناکو خواستار به خدمت گیری این بازیکن شد و دو فصل پیاپی به عضویت این تیم درآمد و در لوشامپیونه توپ زد. البته در سال دوم به دلیل بازی‌های ضعیفش به تیم دوم موناکو در دسته پایین‌تر منتقل شد.
بازگشت موفق به روسیه!
ترائوره که نامش برای فوتبالی‌های ایران به دلیل شباهت با عیسی ترائوره آشناست در لیگ ۱۷-۲۰۱۶ به زسکا مسکو رفت و آمار بدی با آن تیم نداشت. در ۱۴ بازی هم ۵ گل به ثمر رساند.
بازی در لیگ قهرمانان!
مهاجمی که گفته شده مد نظر استقلال است سابقه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد و از این حیث بازیکنی باتجربه است. مانند تیام که با تجربه‌ای که در سری A ایتالیا داشت توانست در لیگ برتر ایران که سطحی به مراتب پایین‌تر دارد بدرخشد.
گلزنی به گرانادا و آلاوز در لالیگا!
او قراردادی ۴/۵ ساله با موناکو بست و در این سال‌ها به صورت قرضی از این باشگاه به تیم‌های دیگر ترانسفر می‌شد تا فصل قبل از زسکا راهی اسپورتینگ گیخون شود. او در لالیگا هم به میدان رفت و ۲ گل هم به آلاوز و گرانادا زد.
یک سال و ۹ ماه گل نزده است!
لاسینا پس از گلزنی به گرانادا در فروردین سال ۱۳۹۶ دیگر در هیچ مسابقه رسمی موفق به گلزنی نشده است. ضمن اینکه از ۲۱ آوریل هم در هیچ تیمی بازی نمی‌کند.
قیمت عجیب و غریب!
سایت ترانسفر مارکت برای این بازیکن با آمار ضعیف این دو سالش قیمت ۲/۵ میلیون یورویی را تعیین کرده است که تبدیل آن به تومان با یوروی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی رقم ۳۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان را مشخص می‌کند!
بازیکن آزاد است
در حالی که روز گذشته گفته شده بود همبازی سامان قدوس در باشگاه آمیان فرانسه است این بازیکن ظرف ۶ ماه اخیر اصلاً در هیچ تیمی عضویت نداشته و قرارداد ۴/۵ ساله اش با موناکو هم به پایان رسیده است.


نام شما :

ایمیل شما :


آخرین خبرها

 • :: هواداران نگران بازیکنان خروجی نباشند

  8 ساعت
 • :: صمد مرفاوی : اختیارات شفر بیشتر از یک سرمربی بود / احترام بازیکنان بزرگ باید حفظ شود

  2 روز
 • :: پروژه نابودی تیم هایی که نام شان ” استقلال” است

  5 روز
 • :: گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور هواداران

  13 روز
 • :: گزارشی از اولین همایش شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان در فرهنگسرای اندیشه

  15 روز
 • :: بهرام امیری : قراردادها و شرط و شروط بازیکن ها نباید رسانه ای شود / برخورد باشگاه با رحمتی و منتظری درست نبود

  16 روز
 • :: روزبه چشمی برای تمدید قرارداد با استقلال به توافق رسید

  23 روز
 • :: پدر اللهیار صیادمنش :پسرم تمایلی به رفتن از استقلال نداشت / آقایان فتحی و خطیر موافق رفتن صیادمنش بودند

  2ماه
 • :: گفتگوی آوای استقلال با پدر مهرداد حسنی : مهرداد علاقه زیادی به فرهاد مجیدی داشت / بعد از دربی سرش را به دیوار کوبید

  3ماه
 • :: ستار همدانی: نباید بگذاریم شفر تبدیل به کی روش شود؛ استقلال حق دارد برای سوپرجام اعتراض کند

  3ماه
 • :: احمد منشی زاده : خوشحالم که اولین گل دربی به نام من شده است / هنوز رایکوف الگوی خیلی از مربیان است

  4ماه
 • :: مهدی پاشازاده : استقلال چاره ای جز جنگیدن ندارد

  4ماه
 • :: فوتبال اروپا پیشرفت کرد چون قانون مدار هستند

  4ماه
 • :: فریده شجاعی : هدایتی پول آمپول ها را نگرفت

  4ماه
 • :: اولیایی : مشکل فوتبال ما با استیضاح وزیر حل نمی شود / استقلال باید به تعهدات مالی خود نسبت شفر عمل کند

  4ماه

 • 
  رفتن به نوارابزار